Youtube Music yıllık özetimi nasıl öğrenebilirim? 2023

YouTube Music Özet (Recap) 2023 çıktı! Android yahut iOS YT Music uygulamasıyla özetinizi öğrenebilir ve indirebilirsiniz.

Youtube Music yıllık özetimi nasıl öğrenebilirim? 2023
 • 0
 • 10
 • 1 Aralık 2023
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Youtube Music, her yıl kullanıcılarının yıllık müzik özetini paylaşıyor. Şirket bu yıl için de kullanıcıların yıl boyunca en sevdikleri müzik, sanatçı ve albümlerin özetini yayınlamaya başladı. Gelin Youtube Music Recap (Özet) nasıl öğrenilir? tüm ayrıntılarıyla anlatalım.

Apple Music yıl boyunca kullanıcıların müzik dinleme istatistiklerini paylaşırken, Spotify sadece yıl sonunda bu bilgileri paylaşıyor. Youtube Music ise kullanıcıların müzik istatistiklerini dönemlik ve yıllık olarak sunuyor.

Youtube Music yıllık özetimi nasıl öğrenebilirim?

2023 Youtube Music özeti bugün itibariyle çıktı. YT Music, en az 10 saatlik müzik akışınızın olması durumunda yıllık özetinize erişmenize imkan tanıyor. Android ve iOS uygulamasıyla müzik özetinizi öğrenebilirsiniz.

 • Youtube Music Android yahut iOS uygulamasını açın.
 • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan Profil resminize dokunun.
 • Açılan menüden Özetiniz seçeneğini seçin.
 • Açılan sayfada Özet Hazır butonuna dokunun.

Yukarıdaki adımları yaparak Özetinize dokunduğunuzda, kaç dakika müzik dinlediğiniz, kaç farklı sanatçı dinlediğiniz, en çok dinlediğiniz 5 sanatçı, en çok dinlediğiniz sanatçıyı kaç dakika dinlediğiniz, en sevdiğiniz müzik, kaç farklı müzik dinlediğiniz, en çok dinlediğiniz 5 müzik, dinlediğiniz müziklerin ruh halleri, hangi tıp müzikler dinlediğiniz üzere istatistiksel bilgilerinize erişebilirsiniz. Ayrıyeten müzik dinleme alışkanlığına nazaran Youtube Music size bir albüm kapağı da oluşturacak.

Youtube Music Yıllık Özeti İndirme ve Paylaşma

Özet Hazır botuna tıkladığınızda, yıllık müzik özetiniz öykü biçiminde size gösterilecek. Ekranın altında yer alan İndirme butonuna dokunarak özetinizi indirebilir, Paylaş butonuna dokunarak özetinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz öncelikle indirme butonuyla özetinizi indirmeniz ve sonrasında fotoğraf Galerinizden seçtiğiniz bilgileri paylaşmanızdır.

Youtube Music özetim çalışmıyor

YouTube’un sene sonunda Özeti herkese sunması biraz vakit alıyor. Yani Özet sayfanızda “Burada duyulacak bir şey yok” iletisini görüyorsanız endişelenmeyin, bir mühlet sonra özetiniz yüklenecektir. Ayrıyeten, yıllık özetinizin kilidinin açılabilmesi için en az 10 saat müzik dinlemeniz gerekmektedir. YouTube Music’teki kesimleri indirdikten sonra çevrimdışı dinleyen biriyseniz, çevrimdışı dinlemeler 10 saate dahil edilmemektedir.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/youtube-music-yillik-ozetimi-nasil-ogrenebilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir