Yalı Çapkını YENİ KISIM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni kısım ne vakit başlıyor, bu akşam var mı?

STAR TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını Cuma günü 48. KISMIYLA ekranlara geldi. Diziyi canlı izlemek isteyenler, Yalı Çapkını yeni kısım (48. BÖLÜM) ne vakit, fragman yayınlandı mı? Yalı Çapkını yeni kısım ne vakit başlıyor, bu akşam var mı? Araştırması yapıyor.

Yalı Çapkını YENİ KISIM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni kısım ne vakit başlıyor, bu akşam var mı?
  • 0
  • 3
  • 3 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yalı Çapkını Her Cuma STAR TV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Yalı Çapkını 48. KISIM 1. Fragmanı yayınlandı! Pekala, Yalı Çapkını Yeni kısım (48. BÖLÜM) ne vakit, fragman yayınlandı mı? Yalı Çapkını Yeni kısım ne vakit başlıyor, bu akşam var mı? İşte detaylar…

YALI ÇAPKINI YENİ KISIM (48. BÖLÜM) NE VAKİT, FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Sevilen dizi Yalı Çapkını her Cuma STAR TV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Yeni kısmı merakla beklenen dizinin sevenleri fragmanı araştırılmaktadır. Yalı Çapkını yeni kısmı her çarşamba saat 19.00’de STAR TV ekranlarında yayınlandı. Yeni kısmın fragmanı ve tamamı ise dizinin Youtube kanalında yayınlandı. Yeni kısmın fragmanını ve dizinin son kısmını izlemek için Youtube Yalı Çapkını Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

YALI ÇAPKINI YENİ KISIM NE VAKİT BAŞLIYOR, BU AKŞAM VAR MI?

STAR TV’nin sevilen dizisi “Yalı Çapkını” her Cuma akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yeni kısmı merakla beklenen bu dizi sevenleri tarafından saat kaçta başlayacağı konusunda sorularla dolu. “Yalı Çapkını ” her çarşamba saat 19.00’de STAR TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Dizi tutkunları için kaçırılmayacak bir kısım olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

YALI ÇAPKINI OYUNCULARI KİMLER?

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Binnur Kaya, Tarık Buyruk Tekin, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Cemre Gümeli, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay

YALI ÇAPKINI KONUSU NE?

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların husus edileceği dizide, Antep’te değerli bir ailenin kızı olmasına karşın ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar mevzu ediliyor.

Haberler.com

https://www.haberler.com/haberler/yali-capkini-yeni-bolum-48-bolum-izle-yali-16587378-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir