Sıla Amerika turnesini muvaffakiyetle tamamladı! Dünyaca ünlü isimlerin çıktığı tarihi salonlarda sahne aldı

Pop müziğin en sevilen bayan sanatkarlarından Sıla Gençoğlu, dört farklı kentte kendi orkestrasıyla verdiği Amerika turnesini muvaffakiyetle tamamladı. Sıla, Elton John’dan Taylor Swift’e dünyanın en ünlü müzikçilerinin tercih ettiği tarihi salonlarda seyirci karşısına çıktı.

Sıla Amerika turnesini muvaffakiyetle tamamladı! Dünyaca ünlü isimlerin çıktığı tarihi salonlarda sahne aldı
  • 0
  • 0
  • 3 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Pop müziğin en sevilen bayan sanatkarlarından Sıla Gençoğlu, Kasım ayında dört başka kentte kendi orkestrasıyla konserler verdiği Amerika turnesini muvaffakiyetle tamamlayarak döndü. Amerika’ya tüm konser orkestrası ve sahne gerisindeki teknik grubuyla turneye giden birinci sanatçı unvanını elde eden Sıla, gördüğü büyük ilgi üzerine gelecek yıl tekrar buluşmak üzere sözleşti.

4 FARKLI KENTTE TARİHİ SALONDA SAHNEYE ÇIKTI

Sıla, Elton John’dan Taylor Swift’e dünyanın en ünlü müzikçilerinin konser vermek için tercih ettiği 4 farklı kentteki tarihi salonlarda seyirci karşısına çıktı. Sıla, Los Angeles’da UCLA Royc Hall, Florida’da Charles F. Dodge City Center, New York’ta Palladium Time Square, Washington DC.’de Lisner Auditorium Center üzere Amerika’nın en ünlü konser salonlarını doldurarak göğsümüzü kabarttı. Ünlü sanatçı, ayağının tozuyla verdiği Ankara ve üst üste iki Konya konseriyle sevenleriyle buluşmaya devam etti.

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

Haberler.com

https://www.haberler.com/magazin/sila-amerika-turnesini-basariyla-tamamladi-16587327-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir