Windows 12 için tarih verildi!

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 12 için tarih verildi. Merakla beklenen Windows 12 çok yakında tanıtılacak.

Windows 12 için tarih verildi!
  • 0
  • 1
  • 7 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Microsoft‘un merakla beklenen işletim sistemi Windows 12 için tarih verildi. Windows 11 ile yeni işletim sisteminin temellerini atan Microsoft, artık büyük değişiklikler getiren Windows 12’yi tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Windows 12’nin lansman tarihi.

Windows 12 2024’ün ikinci çeyreğinde geliyor!

Yapay zekanın büyük rol oynadığı Windows 12 için hazırlıklar tamam üzere gözüküyor. Windows 11 işletim sistemi ile istediği yansıyı alamayan Microsoft, artık yeni Windows sürümü ile bakışları üzerine çekmeye hazırlanıyor. Hem de çok yakın bir tarihte.

Bugün gelen sızıntılar Windows 12’nin lansman tarihini ortaya döktü. Haziran 2024‘te tüm özellikleri ile karşımıza çıkacak olan Windows’ün yeni sürümü, yapay zeka desteği ile birlikte Windows severleri bünyesine toplayacak. Geniş lisan modelleri, GPT entegrasyonu ve fotoğraf düzenleyiciler üzere yapay zekaya yarar sağlayan birçok özelliği beraberinde getirecek olan Windows 12, gelişmiş GPU teknolojileri ile performans tarafında da kullanıcıları üzmeyecek.

Windows’un yeni sürümü için artık tarih muhakkak. Haziran 2024’te yeni işletim sistemini gözler önüne sürecek olan Microsoft, görünüşe nazaran hem tasarım, hem performans hem de kullanım açısından Windows kullanıcılarının beklentilerini karşılayacak. Bilhassa daha yeni donanımlara sahip kullanıcılar yapay zeka dayanağı ile birlikte çok daha âlâ bir Windows tecrübesine sahip olacak.

Hala Windows 10 kullanıcısının çok fazla olduğunu bilsek de, Windows’un yeni sürümünün başarılı olacağını düşünüyoruz. Siz Windows 12 hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/windows-12-icin-tarih-verildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir