Ronaldo, Messi ve dahası GTA 6’ya geliyor!

GTA 6, fragmanıyla birlikte oyun dünyasına bomba üzere düştü. Son olarak ünlü futbolcular GTA dünyasına taşındı.

Ronaldo, Messi ve dahası GTA 6’ya geliyor!
  • 0
  • 0
  • 7 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Rockstar Games, 10 yılın akabinde Grand Theft Auto serisine yeni GTA 6‘yı eklemeye hazırlanıyor. Şirket, kısa mühlet evvel tanıtım fragmanını yayınladı. Uzun bir müddettir merakla beklenen GTA 6, artık de futbol dünyasını ele geçirdi. Messi, Ronaldo üzere futbolcuların hayranları, GTA 6’da nasıl görüneceklerini yapay zekaya sordu.

Yapay zeka ünlü futbolcuları GTA 6’ya taşıdı

Twitter’da bir kullanıcı, futbolcu yıldızlarının GTA 6’da nasıl görünebileceğini gözler önüne serdi. DonShelby isimli kullanıcı; Lionel Messi, Cristiano Ronaldo ve Kylian Mbappe üzere futbolcuları GTA karakterlerine dönüştürdü.

Futbolcuların dijital görünümleri, dövmeler ve saç tarzlarına kadar etkileyici formda uyumlu görünüyor. Ayrıyeten GTA’ya mahsus karakter tarzına ayak uydurmayı da ihmal etmiyor. Bu karakterlerin, oyun yayınlandığında mod olarak gelebileceğini de unutmamak lazım.

Oyun dünyasına bomba üzere düşen bu fragman, GTA 6‘yı bekleyenleri bir oldukça heyecanlandırdı. 2025 yılında birinci olarak konsollar için çıkış yapacak oyunun, 2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5‘e kıyasla daha büyük bir harita başta olmak üzere kıymetli yenilikler sunacağı görüldü.

GTA 6 tanıtım fragmanı, yayınlanmasının akabinde daha 24 saat bile geçmeden 70 milyondan fazla izlendi. Bu rekoru daha evvel ABD’li ünlü YouTuber MrBeast, 59.4 milyon izlenme elde eden “7 Days Stranded At Sea” (“7 Gün Denizde Mahsur Kaldık”) görüntüsü ile elinde tutuyordu.

Oyunun 2018 yılından beri geliştirme sürecinde olduğunu, böylelikle 2025’te piyasaya sürüleceğini unutmamak gerekiyor. Birinci evrede yalnızca yeni niesl konsollarda çıkış yapacak.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/gta-6-ronaldo-messi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir