Uncharted sinemasının devamı geliyor! Başrol resmen onayladı

Uncharted sinema uyarlamasının başrollerinden Mark Wahlberg, yaptığı açıklamada devam sinemasının yolda olduğunu belirtti!

Uncharted sinemasının devamı geliyor! Başrol resmen onayladı
  • 0
  • 1
  • 11 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Eleştirmenlerden tam bir övgü almamasına karşın, Uncharted sinemasının finansal açıdan başarılı olması devam sinemasının çekilebileceği istikametinde spekülasyonlara yol açmıştı. Sony’den şimdi resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, birinci sinemada Sully karakterini canlandıran Mark Wahlberg projeyle ilgili umut verici bir güncelleme yaptı.

Uncharted devam sinemasının senaryosu şu anda yazılıyor

Wahlberg, The Direct’e verdiği bir röportaj sırasında Uncharted sinemasının devamı için bir senaryonun şu anda geliştirilmekte olduğunu açıkladı. Kendisine devam sinemasının potansiyeli sorulduğunda şunları söyledi: “Birçok farklı fikir duydum. Birinin bir senaryo yazdığını biliyorum ve hala üzerinde çalışıyorlar ve tüm vakit boyunca bıyığa sahip olmaktan ibaret olacak. Bu da çok mantıklı; olağan ki o final sahnesinde bıyık bende olacak.”

Wahlberg’in yorumu Uncharted görüntü oyunu serisinde Sully karakteriyle özdeşleşen ikonik bıyığa gönderme yapıyor. Birinci sinemada bıyık yalnızca final sahnesinde kısa bir müddet yer alırken, aktör geçersiz bıyıklardan duyduğu rahatsızlığı lisana getirerek bıyığı kendisinin bıraktığını açıkladı: “Bıyığı uzatmak için oldukça vakit harcadım zira bir noktada bunu düzmece bıyıkla yapmaya çalıştık ve bilmiyorum. Bunu başaracak kadar kendime itimadım yok. Ağzımın üzerinde büyük bir bant varmış üzere hissediyorum ve kendimi gülünç hissediyorum.”

Karışık tenkitlere karşın Wahlberg bıyığa gelen olumlu reaksiyonları de değindi ve devam sinemasına açık olduğunu söz etti: “Eğer birincisinden daha düzgününü yapabilirsek, buna açık olurum lakin şu anda yalnızca sizin bildiğiniz kadarını biliyorum.” Her ne kadar içeriden bildiklerini küçümseyerek halk kadar bildiğini söylese de, senaryo geliştirme çalışmalarının devam ettiğini teyit etmesi, bir sonraki kısım için nitekim de planlar olduğunu gösteriyor.

Uncharted’ın devam sineması için sabırsızlanan hayranların sabırlı olmaları gerekebilir çünkü sinemanın şimdi senaryo kademesinde olduğu bildiriliyor. Birinci sinemanın şimdi geçen yıl vizyona girmiş olması nedeniyle, çekimlerin bir sonraki yıla kadar başlamaması mümkün.

Dolayısıyla sineması en yakın 2026’da görebiliriz üzere duruyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/uncharted-devam-filmi-basrol-onayladi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir