TRT’den kıyamet sonrası dizi! Birinci fragman yayınlandı

Derin Mor dizisi için birinci fragman paylaşıldı. Kıyamet sonrası bir dünyayı anlatan bilim kurgu üretimi, TRT platformu Tabii’de yayınlanacak.

TRT’den kıyamet sonrası dizi! Birinci fragman yayınlandı
  • 0
  • 0
  • 10 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


TRT’nin dijital yayın platformu Tabii, kıyamet sonrasını ele alan yerli diziden birinci fragmanı paylaştı. Güneş’te meydana gelen patlama sonucu kentten kaçmaya çalışan insanların kıssasını anlatan Derin Mor dizisinin yayın tarihi de aşikâr oldu.

Derin Mor 22 Aralık’ta Tabii’de

Tabii, bilim kurgu temalı dizisi Derin Mor hakkında yeni ayrıntılar paylaştı. Dizi, Güneş’teki bir patlamanın akabinde Arif ve Elif’in komşuları Melek ve bir küme beşerle birlikte kentten kaçış öyküsünü ele alacak. Bu seyahat sırasında insanların gerçekle yüzleşmelerini mevzu edinecek.

Oyuncu takımında Deniz Celiloğlu, Nilperi Şahinkaya, Tuğçe Talu, Zümre Ertürk üzere isimler yer alıyor.. Mahmut Fazıl Coşkun’un direktörlüğünü üstlendiği Derin Mor’un senaryosu Yeşim Aslan, Ayşil Akşehirli ve Fatih Üner tarafından hazırlandı. Yapımcılığında ise Güneş Çelikcan ve Merve Güçlü bulunuyor.

Kıyamet sonrası bir dünyayı anlatan Derin Mor 22 Aralık Cuma günü Tabii’de yayına girecek. Büsbütün fiyatsız bir platform olan Olağan, başta TRT üretimleri olmak üzere birden çok kanalın projelerini dijital dünyaya taşıyor.

Platform şu anda Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Arapça ve Urduca dayanağına sahip. İlerleyen periyotta ise farklı lisan seçeneklerini de kapsayacak.

150’den fazla diziyle Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya, Afrika ve Amerika’da 800 milyonun üzerindeki izleyiciye keyifli dakikalar sunan Türk üretimleri, 146 ülkede geniş bir izleyici kitlesine ulaşarak büyük bir muvaffakiyete imza atıyor. Derin Mor da bu üretimlerden biri olacak.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/trt-tabii-derin-mor-fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir