Togg alıp modifiye eden vatandaşın başına gelmeyen kalmadı!

Siyah renk Togg alan ve sarı mat kaplama yaparak aracını modifiye eden Mehmet Abi’nin başına gelenleri anlattık.

Togg alıp modifiye eden vatandaşın başına gelmeyen kalmadı!
  • 0
  • 1
  • 8 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Yerli ve ulusal arabamız Togg T10X şimdiden binlerce vatandaşın eline ulaştı ve trafikte de ziyadesiyle görmeye başladık. Aracı sipariş ederken seçebileceğiniz Gemlik, Anadolu, Kula, Kapadokya, Oltu ve Pamukkale isimli 6 renk seçeneği mevcut. Fakat bir vatandaşımız bu renklerin dışına çıkmak istemiş ve olanlar olmuş.

Togg alan Mehmet Abi’nin başına gelmeyen kalmadı! – Modifiye edilen Sarı Togg’un hikayesi!

Togg T10X V1 RWD Standart Menzil modeline sahip olan Mehmet Abi, aracı almasının 1-2 gün sonrasında aracın daha korunaklı olması için kaplama yoluna başvuruyor. Evvel şeffaf kaplama yaparak aracın kendi rengine sadık kalmak isteyen Mehmet Abi’nin Togg’unu modifiye etme kabusu ise burada başlıyor.

Mehmet Abi’nin Togg T10X’ini kaplaması için gönderdiği firma, aracı birinci kere söken bir firma imiş. Aracı teslim almaya gittiğinde kendisi birkaç kusurla karşılaşmış. Kusurların giderileceğinin garantisini alan Mehmet Abi tekrar beklemiş fakat sonraki teslim alışında aracın camının çalışmadığını öğrenmiş.

Kapı direklerinde göçükler ve tornavida izleri, cam krikosunun çalışmaması üzere problemler meydana gelen araç tam 17 gün firmanın elinde kaldı. Lakin Mehmet Abi’nin imdadına Togg yetkilileri yetişti ve aracın aküsünü ve cam krikolarını garanti kapsamında değiştirdiler. Firma da ziyan verdiği modüllerin temini için kelam verip daha sonrasında temin etti.

Ancak kıssa burada bitmiyor. 5 yıllık bir otogalericilik mesleğine sahip olan Mehmet Abi, “bu işi ben yaparım” deyip Togg’unu kendi kaplamaya karar veriyor ve böylece de araç kaplama işine girmiş oluyor.

Şahsi Togg T10X’inin anahtarını bile kaplatarak modifiye eden Mehmet Abi’nin tüm öyküsünü ve sarı Togg’un ayrıntılarını tümüyle görmek için görüntümüze göz atabilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/togg-alip-modifiye-eden-vatandas-basina-gelmeyen-kalmadi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir