Tasarımı sızdı: 100W süratli şarjlı Honor 90 GT tanıtıma hazırlanıyor!

Yüksek özelliklere sahip Honor 90 GT’nin tasarımı sızdı. İşte karşınızda özellikleri ve etkileyici tasarımı ile Honor 90 GT.

Tasarımı sızdı: 100W süratli şarjlı Honor 90 GT tanıtıma hazırlanıyor!
  • 0
  • 4
  • 10 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Honor’un bu yıl bitmeden tanıtacağı yeni modeli Honor 90 GT bugün tasarımı ile karşımıza çıktı. Mat siyah kasa tasarımı ile dikkat çeken 90 GT, ulaşılabilir fiyatı ile çok beğenilecek. İşte Honor 90 GT’nin sızdırılan özellikleri ve tasarımı.

Honor 90 GT yılbaşından evvel tanıtılacak!

Honor 90 GT bugün tasarımı ve kimi özellikleri ile karşımıza çıktı. Sızdırılan görsellere nazaran mat siyah renk seçeneği ile gelen 90 GT, dikey halde çekilmiş iki altın çizgi ile dizaynını farklı bir noktaya taşımış. Kameranın etrafına da bu renkte bir halka yerleştiren Honor, şık bir tasarım elde etmiş diyebiliriz.

3C sertifikasyon sitesine nazaran 100W süratli şarj desteği ile birlikte gelecek olan Honor 90 GT, 24 GB‘a kadar RAM bellek seçeneği sunacak. Ortaya çıkan bilgilere nazaran Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alacak olan 90 GT, muhtemelen düz dizayna sahip OLED ekran ile gelecek.

Redmi K70’e rakip olması nedeniyle emsal özellikler vaat eden 90 GT, fiyat tarafında da Redmi K70’i takip edecek. K70’in 350 Dolar üzere bir fiyata satıldığını düşünürsek, 90 GT’nin de tahminen bu fiyatlara satışa çıkacağını söyleyebiliriz.

Çinli şirket yakında üç yeni modeli 90 GT, X50 GT ve Magic 6 Pro ile karşımızda olacak. Üç modelde de yüksek özellikler sunmayı planlayan Honor bakalım pazarda nasıl bir yer edinecek? Siz Honor 90 GT‘yi nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/tasarimi-sizdi-100w-hizli-sarjli-honor-90-gt-tanitima-hazirlaniyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir