John Wick’in konutuna hırsız girdi! Neyse ki köpeğe dokunmamışlar…

John Wick, Neo, Constantin ve Johnny Silverhand üzere karakterlere hayat veren aktör Keanu Reeves ’in konutuna hırsız girdi!

John Wick’in konutuna hırsız girdi! Neyse ki köpeğe dokunmamışlar…
  • 0
  • 5
  • 10 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Keanu Reeves’in Los Angeles’taki konutu Çarşamba akşamı bir sefer daha hırsızlık olayının maksadı oldu. Kolluk kuvvetleri kaynakları, kar maskeli davetsiz konukların aktörün konutuna girmeyi başardıklarını ve polisler gelmeden evvel olay yerinden muvaffakiyetle kaçtıklarını açıkladı.

Keanu Reeves’in konutundan bir adet ateşli silah çalındı

İlk alarm, isimsiz bir telefonun polisleri akşam saat 7 civarında Reeves’in mülküne müsaadesiz giren potansiyel bir kişi konusunda uyarmasıyla verildi. Derhal harekete geçen polis kapsamlı bir arama yaptı lakin tesiste kimseyi bulamadı. Lakin, bu defa saat 01.00 sularında mülkte bir alarm tetiklendiğinde bir defa daha gelmeleri gerekti.

Güvenlik kameraları, yüzleri kar maskeleriyle gizlenmiş birden fazla kişinin meskene girmek için bir pencereyi kırarken görüldüğü bir sahneyi kaydetti. Hırsızlar yiğit bir hareketle Reeves’in konutundan bir ateşli silahı alıp süratle kaçmayı başardılar. Neyse ki olay sırasında aktör meskende bulunmuyordu.

Bu şanssız olay Keanu Reeves’in meskeninde birinci kere karşılaştığı güvenlik tehdidi değil. Reeves’in konutu 2014 yılında da arka arda iki hırsız tarafından maksat alınmış ve hayat alanının savunmasızlığı vurgulanmıştı. Ayrıyeten bu yılın başlarında Reeves, konutuna geldiği argüman edilen bir sapığa karşı süreksiz yasaklama buyruğu çıkartarak yasal müdafaa talep etmişti.

Dedektifler şu anda failler hakkında daha fazla ipucu bulabilmek umuduyla hem aktörün konutundaki hem de etraftaki görüntü manzaralarını inceliyor. Polise yapılan birinci davetin meskeni gözetleyen biri tarafından yapılmış olabileceği ihtimali, aktörün güvenliğini ihlal etmek için evvelce planlanmış ve koordineli bir efor olduğunu düşündürüyor.

John Wick ve Neo üzere karakterleri canlandıran Keanu Reeves, gerçek hayatta da silahlarla ilgilenmeyi seven birisi. Kendisinin ilgili görüntüsünü üstte izleyebilirsiniz. Mütevazı halleriyle bilinen aktörün başına daima bu türlü olayların gelmesi de pek manidar.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/keanu-reeves-evine-hirsiz-girdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir