Sudan ucuz: Dinamik Adalı Infinix Smart 8 HD tanıtıldı!

Infinix’in iPhone gibisi Dinamik Adalı modeli Infinix Smart 8 HD tanıtıldı. İşte fiyatı ile şaşırtan Smart 8 HD’nin özellikleri.

Sudan ucuz: Dinamik Adalı Infinix Smart 8 HD tanıtıldı!
  • 0
  • 0
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Infinix son vakitlerin tahminen de en uygun fiyatlı akıllı telefon modeli Infinix Smart 8 HD’yi tanıttı. iPhone gibisi Dinamik Ada ile gelen Smart 8 HD fiyatı ile şaşırttı. İşte Infinix Smart 8 HD’nin tüm özellikleri ve fiyatı.

Infinix Smart 8 HD bu fiyata neler sunuyor?

Infinix son vakitlerde uyguladığı fiyat siyaseti ile akıllı telefon pazarında farklı bir soluk oldu. Infinix Smart 8 HD de bu modellerden birisi. Dinamik Adalı ekranı ile iPhone modellerinden 15 kat daha ucuza satışa sunulan Smart 8 HD, alt segmentin hükümdarı oldu diyebiliriz.

6,6 inç büyüklüğünde Dinamik Adalı ekranla gelen Smart 8 HD, bu IPS LCD ekranda 90Hz yenileme suratı ve 500 nit parlaklık sunuyor. Yeniden ön tarafında 8 Megapiksellik bir ekran taşıyan Smart 8 HD, art tarafta ana kamera olarak 13 Megapiksellik bir sensör kullanıyor. Bu kameranın yanında ise bir adet AI sensör yer alıyor.

Gücünü UniSOC T606 yonga setinden alan Infinix Smart 8 HD, 3 GB RAM bellek ve 32 GB depolama ile geliyor. Android 13 tabanlı XOS 13 ile çalışan aygıt, elektriksel manada gücünü 5000 mAh‘lik bataryasından alıyor. 10W süratli şarj dayanağı, 4G LTE, Bluetooth 5.0, çift bantlı WiFI ve GPS üzere özelliklere de sahip olan Smart 8 HD, tüm bunlara ek olarak Sanal RAM, DTS Sürece, Power Marathon Teknolojisi, Fotoğraf Sıkıştırıcı, 360 El Feneri, Göz Bakımı, Yapay Zeka Galerisi ve Mem-Fusion üzere özellikleri de beraberinde getiriyor.

Özellikleri ile alt segmente hitap eden Infinix Smart 8 HD, Dinamik Adası, 6,6 inçlik 90Hz ekranı ve dev bataryası ile segmentinin en tezli modeli diyebiliriz. Tabi fiyatı bu kadar övmüşken Infinix Smart 8 HD’nin 75 Dolar‘a satılacağını da bildirmek gerek. Yani ülkemizde 2200 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Siz Infinix Smart 8 HD’yi nasıl buldunuz? Fiyatına nazaran sundukları kâfi mi? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Infinix Smart 8 HD özellikleri!

Ekran 6,6 inç, Dinamik Adalı ekran, 90Hz yenileme suratı, 500 nit parlaklık
Ön Kamera 8 Megapiksel ön kamera
Arka Kamera 13 Megapiksel ana kamera, AI sensör
İşlemci UniSOC T606 yonga seti
RAM Bellek 3 GB RAM
Depolama 32 GB dahili depolama
İşletim Sistemi Android 13 tabanlı XOS 13
Batarya Kapasitesi 5000 mAh batarya
Şarj Hızı 10W süratli şarj desteği
Bağlantı Seçenekleri 4G LTE, Bluetooth 5.0, Çift Bantlı Wi-Fi, GPS
Ek Özellikler Sanal RAM, DTS Sürece, Power Marathon Teknolojisi, Fotoğraf Sıkıştırıcı, 360 El Feneri, Göz Bakımı, Yapay Zeka Galerisi, Mem-Fusion
Fiyat 75 Dolar

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/infinix-smart-8-hd-tanitildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir