Hideo Kojima’dan bir garip kaygı oyunu! İşte birinci fragman

Hideo Kojima, Game Awards 2023 kapsamında yeni dehşet oyunu OD fragmanını yayınladı. Üretim, Jordon Peele ile geliştirildi.

Hideo Kojima’dan bir garip kaygı oyunu! İşte birinci fragman
  • 0
  • 1
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Death Stranding ve Metal Gear Solid serisiyle tanınan ünlü oyun geliştiricisi Hideo Kojima, Game Awards 2023’te isminden kelam ettirmeyi başardı. Japon geliştirici, endişe temalı yeni oyunu OD için birinci fragmanı yayınladı. Jordan Peele ile geliştirilen OD neler sunuyor?

Jordan Peele ve Hideo Kojima, OD için birleşti

Bir müddettir sızıntılarla oyun dünyasında merak uyandıran OD, nihayet birinci fragmanıyla gerçek oldu. Kojima Productions ve Xbox Game Studios ile iş birliği için geliştirilen üretim, birebir vakitte kaygı sinemalarının vazgeçilmez direktörü Jordan Peele iştirakiyle tasarlanıyor.

İnteraktif bir endişe tecrübesi sunacağı söylenen OD’dan ayrıntılı bilgiler şimdi gelmiş değil. Yaklaşık 1,5 dakikalık tanıtım fragmanı ise Sophia Lillis, Hunter Schafer ve Udo Kier isimli oyunculara yer veriyor. Oyuncularu yakın çekim imajlarıyla gösteren fragman, bahisle ilgili detaylardan bahsetmiyor.

Kısa fragman, koridor ve kapı mekaniklerini ima eden bir yansıma ile P.T.’ye de göndermede bulunuyor üzere görünüyor. Kojima Productions tarafından geliştirilen P.T., 2014 yılında büyük ses getirmeyi başarmıştı. OD da ruhsal endişe tecrübesi vadecek.

Daha evvel Kojima, OD’un oyun ve sinema tecrübesi sunacağını söyledi. Dehşet sanayisine yeni bir soluk getireceği düşünülen üretimin PC ve Xbox’a PlayStation’dan erken gelme ihtimali bulunuyor. Lakin Xbox’a özel olmayacağı düşünülüyor.

Gizemli proje hakkında şimdi bilinmeyen birçok ayrıntı bulunuyor. Bakalım Jordan Peele ve Hideo Kojima’nın yeni oyunu neler sunacak, vakitle göreceğiz.

Peki siz OD fragmanı hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/hideo-kojima-od-ilk-fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir