AMD’den sevilen oyunların performansını uçuracak güncelleme!

AMD Radeon Software Adrenalin 23.12.1 güncellemesi nihayet yayınlandı. İki oyun optimizasyon ve dahası sunuldu.

AMD’den sevilen oyunların performansını uçuracak güncelleme!
  • 0
  • 2
  • 7 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

AMD, Radeon Software Adrenalin Edition için yeni şoför güncelleme paketini yayınladı. Radeon Software Adrenalin 23.12.1 WHQL şoförü, oyunlar için bir dizi optimizasyon ve yeni teknolojik dayanaklar ile birlikte geliyor.

Radeon Software Adrenalin 23.12.1 çıktı

Optimizasyon tarafında iki büyük oyun için yenilik olduğunu belirtelim. Yeni şoför, Avatar: Frontiers of Pandora ve The Finals için performans artışı yaşatacak. AMD ayrıyeten Radeon Software’in kullanıcı arayüzünü de yine tasarladı. Böylelikle Genel ve Oyun sekmelerini yine düzenledi.

Yeni kullanıcı arayüzü, HYPR-RX performans profillerini de oyun bazında etkinleştirmeyi kolaylaştıracak. AMD, yeni sürümle birlikte HYPR-RX Eco profilini de tanıttı. HYPR-RX Eco, güç tasarrufuna öncelik veriyor ve dizüstü bilgisayarlarda pil ömrünü artırmayı amaçlıyor.

23.12.1 şoförü FRTC, Radeon Üstün Resolution, Overlay, Recording and Streaming üzere kimi Radeon yazılım özelliklerini OpenGL uygulamalarıyla genişletiyor. Öte yandan Radeon RX 7900 / 7800 / 7700 serisi ekran kartlarına donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması dayanağı de eklenecek.

Sürümde ele alınan birtakım meseleler ortasında farklı yenileme suratlarına sahip çift monitörlü sistemler bulunuyor. AMD, iki monitör için harcanan güç tüketimini artık daha verimli halde denetim edebildiğini lisana getirdi. Şoför ayrıyeten ikincil ekrana sahip sistemlerde Chromium tabanlı tarayıcılarda görülen takılmaları da giderecek.

Radeon Software Adrenalin 23.12.1 WHQL şoförü hem oyunculara hem de genel kullanıcılara kıymetli yenilikler kazandırıyor. AMD, şu anda güncellemeyi belli Radeon ekran kartları için dağıtıma çıkarmış durumda.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/amd-radeon-software-adrenalin-23-12-1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir