Rockstar Games, GTA 6 duyurusu ile akım başlattı! Galatasaray da katıldı…

Rockstar Games’in geçtiğimiz gün GTA 6 için yaptığı duyuru, bir akım başlattı. Bu akıma Galatasaray da katıldı…

Rockstar Games, GTA 6 duyurusu ile akım başlattı! Galatasaray da katıldı…
  • 0
  • 0
  • 3 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Rockstar Games, Grand Theft Auto (GTA) serisi ile biliniyor. Firma, yakın vakitte yeni GTA oyunu için tanıtım tarihini açıkladı. Bunun için paylaştığı duyuru görseli ise hayli fazla konuşuldu. İşte ayrıntılar…

Rockstar Games’in GTA 6 duyurusu, bir akım başlattı!

Geçtiğimiz gün Rockstar Games, resmi toplumsal medya hesaplarında heyecan verici bir duyuru paylaştı. 5 Aralık tarihinde beklentileri yükselten bir tanıtım görüntüsüyle GTA 6‘nın duyurulacağını açıkladılar. Bunun için hazırlanan açıklama görselindeki palmiye ağaçları, birçok hayranda Miami’nin atmosferini anımsatan bir izlenim bıraktı.

Bu duyuru görseli, GTA 6‘nın Vice City‘nin sonlarını aşarak daha geniş bir haritayı kapsayabileceği söylentilerini güçlendirdi. Öte taraftan dikkat çeken bir durum daha oluştu. O denli ki öbür büyük oyun şirketleri de emsal temalı paylaşımlar yaparak resmen bir akım başlattı.

Call of Duty, Fall Guys, Halo Infinite, ve Football Manager üzere tanınan oyunların üretimcileri, kendi resmi hesapları üzerinden Rockstar Games‘in duyurusuna benzeyen paylaşımlar yaparak akıma katıldı.

Şirketlerin bu türlü bir harekette bulunması, oyun dünyasında heyecan verici bir atmosfer oluşturdu ve GTA 6‘nın tanıtımı öncesinde bölüm genelinde büyük bir beklenti yarattı. Görünen o büyük firmalar, Rockstar Games‘e hürmet gösteriyor.

Galatasaray Spor Kulübü de eksik kalmadı!

Galatasaray da bu trende katılarak dikkatleri üstüne çekti. Türkiye’nin en önde gelen spor kulüplerinden biri olan Galatasaray, bugün saat 19.00’da başlayacak olan Galatasaray – Pendik maçını akıma dahil olarak duyurdu.

İşte şirketlerin yaptığı paylaşımlar

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/rockstar-games-gta-6-paylasimi-akim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir