Realme GT5 Pro geri sayımda! 240W süratli şarj, 24GB RAM ve dahası

Realme GT5 Pro 490 dolar üzere bir fiyatla sahne alacak. Pekala modelde hangi özellikler mevcut. İşte detaylar…

Realme GT5 Pro geri sayımda! 240W süratli şarj, 24GB RAM ve dahası
  • 0
  • 3
  • 3 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Hızla yükselen akıllı telefon dünyasında son devri nispeten durağan geçiren Realme, yeteneklerini konuşturduğu bir aygıtla gelmeye hazırlanıyor. Şirket, yüksek donanıma sahip yeni akıllı telefonu için geri sayım sürüyor.

Realme GT5 Pro, 490 dolarlık bir fiyatla sahne alacak

Ağustos ayının son günlerinde Realme GT5 modelini tanıtan şirket, kısa müddette satış rekorları kırmasıyla amacını yeniledi. Başarıyı sürdürmek isteyen Realme, seriye güçlü bir model eklemeye hazırlanıyor. Daha evvel de birçok sızıntı bilgisini aktardığımız Realme GT5 Pro modeli hakkında artık bir fikir sahibiyiz.

Şirket geçtiğimiz haftalarda yayınladığı afişte Realme GT5 Pro’nun 5.400 mAh ile geleceğini, bu bataryanın da 240W süratli şarj takviyesine sahip olacağını açıklamıştı. Android dünyasının sağlam kaynağı Digital Chat Station, model hakkında hazırlanan kimi afişleri paylaştı.

Bugün ortaya çıkan rapora nazaran 240W süratli şarjın yanı sıra 50W kablosuz süratli şarj özelliğine de sahip olacak. Öte yandan kaynak Realme GT5 Pro modelinin 490 dolardan satışa sunulacağını belirtti. Ek olarak daha evvel de resmi paylaşımlar gerçekleştirildi. Bunlara baktığımızda işlemci koltuğunda Android dünyasının en güçlü isimlerinden Snapdragon 8 Gen 3’ün yer alacağını ve Realme modelinin 3000nit zirve parlaklığa sahip olacağını biliyoruz.

Geçmiş sızıntılara nazaran ise modelin 1.5K çözünürlüklü 144 Hz tazeleme suratı sunan BOE tarafından üretilen kavisli AMOLED bir panelle gelmesi bekleniyor. Aygıtta metal bir orta çerçeve yer alacak ve toza ve suya karşı sağlam olacak. Son olarak 12 GB + 256 GB, 16 GB + 512 GB ve 24 GB + 1 TB seçenekleriyle satışa sunulması bekleniyor. Öte yandan resmi açıklamaya nazaran model 7 Aralık’ta tanıtılacak.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/realme-gt5-pro

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir