RDR 2’nin Arthur Morgan’ından umutlandıran iddia! RDR 3 gelecek mi?

Red Dead Redemption 2’de Arthur Morgan karakterini canlandıran oyuncu, Red Dead Redemption 3 için umutlandıran bir telaffuzda bulundu.

RDR 2’nin Arthur Morgan’ından umutlandıran iddia! RDR 3 gelecek mi?
  • 0
  • 0
  • 7 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Rockstar Games, dünyanın en büyük oyun geliştiricileri ortasında yer alıyor. Şirket, Grand Theft Auto serisinin yanı sıra Red Dead Redemption serisiyle de büyük bir üne sahip. 2018’de piyasaya sürülen serinin ikinci oyunu büyük ilgi gördü ve o vakitten beri yeni bir oyun yani Red Dead Redemption 3 heyecanla bekleniyor.

Rockstar Games ise bundan birkaç gün evvel yeni bir oyunu için tanıtım fragmanı yayınladı. Bu gelişmeyle birlikte “Red Dead Redemption 3 gelecek mi?” söylentileri de yine alevlendi. Kısa mühlet evvel ise serinin hayranlarını sevindiren bir haber geldi.

Red Dead Redemption 3 gelecek mi?

Geçtiğimiz yıllarda çıkış yapan Red Dead Redemption 2, şu anda dünyanın en âlâ öykülü oyunları ortasında görülüyor. Yırtıcı Batı’da geçen oyun, oyuncuları derinden etkileyen bir atmosfer yaratıyor ve bilhassa ana karakteri Arthur Morgan ile güçlü bir bağ kurulmasını sağlıyor. Oyunun derinlikleri, sürükleyici kıssasıyla birleşerek unutulmaz bir tecrübe sunuyor.

Red Dead Redemption 2‘nin bu kadar beğenilmesi, yeni oyunun gelip gelmeyeceği merakını da beraberinde getirdi. Geçtiğimiz günlerde ise Rockstar Games, yıllardır beklenen GTA serisinin yeni oyunu GTA 6 için birinci tanıtım fragmanını yayınladı.

Söz konusu fragman, pek çok platformda izlenme rekorları kırarak adeta bir bomba tesiri yarattı. Red Dead Redemption hayranları ise bu heyecan verici gelişmenin akabinde, şirketten Red Dead Redemption 3 ile ilgili bir beklenti içine girdi. Kısa mühlet evvel ise Red Dead Redemption 2‘de Arthur Morgan karakterini canlandıran Roger Clark, değerli bir sav ortaya attı.

Roger Clark, toplumsal medya hesabı üzerinden kendisine sorulan birtakım soruları cevapladı. Yeni RDR oyunu ile ilgili bir soru alan Clark, Rockstar Games‘in Red Dead Redemption 3‘ü kesinlikle çıkaracağını söyledi. Ama bunun için bir bilgi mevcut olmadığı için tarih vermedi.

Ortada dolaşan birtakım tezler, Red Dead Redemption 3 ile Arthur Morgan‘ın geri döneceğini öne sürüyordu. Clark ise bu ihtimalin epey düşük olduğunu söyleyerek, şirketin orijinal bir kıssa üzerinde çalışacağını lisana getirdi.

Bazı oyuncular, Red Dead Redemption 3 öyküsünde Red Dead Redemption 2‘de gördüğümüz Van der Linde çetesinin nasıl oluşturulduğunu görmek istiyorlar. Clark, yepisyeni bir öykü kapsamında bunun da pek mümkün olmadığını söyledi.

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Red Dead Redemption 3 çıkarsa oynar mısınız? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/red-dead-redemption-3-gelecek-mi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir