Liste şaşırttı! Tüm vakitlerin en nefret edilen dizi karakterleri muhakkak oldu

Tüm vakitlerin en nefret edilen dizi karakterleri aşikâr oldu. Pekala TV tarihinde en nefret edilen karakterler hangileri?

Liste şaşırttı! Tüm vakitlerin en nefret edilen dizi karakterleri muhakkak oldu
 • 0
 • 6
 • 29 Kasım 2023
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Bir televizyon dizisi izlerken karakterlerle kendimizi özdeşleştirdiğimiz su götürmez bir gerçek. Örneğin bazıları Walter White’ı severken, bazılarıysa Jesse Pinkman’a hayranlık duyar. Bu büsbütün şahsa has bir durum olduğundan değişkenlik gösterebilir. Pekala tüm bunların yanı sıra televizyon tarihinde en çok nefret edilen karakterler hangileri? Ranker tarafından 30 bine yakın izleyici tarafından gerçekleştirilen anketin sonuçları epey dikkat cazip.

Tüm vakitlerin en nefret edilen dizi karakterleri

Tüm vakitlerin en nefret edilen dizi karakterleri listesinin doruğu bizleri çok fazla şaşırtmadı. Çünkü Game of Thrones izleyicilerinin ”ah şunu bir sefer elime geçirsem” dediği Joffrey Baratheon tüm vakitlerin en çok nefret edilen dizi karakteri oldu.

Listenin ikincisiyse yeniden tıpkı diziden Ramsey Bolton. Birebir halde Game of Thrones sevenlerini yaptığı makus ve acımasız işlerle sıkıntıdan çıkaran Bolton da berbatlığıyla akıllara kazınan karakterlerden birisi.

Listenin geneli sahiden kötülüğüyle ön plana çıkan yahut izleyiciyle yıldızı barışmayan karakterlerden oluşuyor, hasılı çok fazla şaşırtmıyor. Lakin listede o denli bir isim var ki hepimizin çocukluğunda çokca izlediği Kanada üretimi ünlü çizgi dizi Caillou’nun ana karakteri Caillou. Görünüşe nazaran çizgi dizi karakteri izleyicilerde pek de olumlu bir izlenim bırakmamış. Çünkü Caillou tüm vakitlerin en çok nefret edilen dizi karakterleri sıralamasında dokuzuncu sırada karşımıza çıkıyor.

Not: Anket halihazırda devam ettiği için aşağıdaki isimler değişebilir. Bunun dışında tam listeye ulaşmak için buradan anket sayfasına gidebilirsiniz.

 1. Joffrey Baratheon – Game of Thrones
 2. Ramsey Bolton – Game of Thrones
 3. Shou Tucker – Fullmetal Alchemist: Brotherhood
 4. The Governor – The Walking Dead
 5. Cersei Lannister – Game of Thrones
 6. Rachel Berry – Glee
 7. Todd Alquist – Breaking Bad
 8. Livia Soprano – The Sopranos
 9. Caillou – Caillou
 10. Will Schuester – Glee

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz hangi dizi karakterinden nefret ediyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/en-nefret-edilen-dizi-karakterleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir