Garanti evrakını yok eden sistem: egaranti nedir?

Ulusal pazardaki büyümesini sürdürme ve yurtdışı pazarlara açılma gayeleriyle ilerleyen ve garanti evrakını yok eden sistem egaranti nedir?

Garanti evrakını yok eden sistem: egaranti nedir?
  • 0
  • 4
  • 10 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


2023 yılının ortasında, yıl sonu amaçlarına ulaşan egaranti takımı, ulusal pazardaki büyümesini sürdürme ve yurtdışı pazarlara açılma gayeleriyle ilerliyor. Garanti dokümanını yok eden sistem egaranti nedir?

egaranti nedir?

egaranti’ye ulaşmak için buraya tıklayın

API tabanlı egaranti platformu, firmaların e-ticaret sistemleri, pazaryerleri ve fizikî satış noktalarındaki CRM sistemlerini birkaç saniye içinde entegre ederek garanti süreçlerini merkezileştirmelerine imkan tanıyor. Böylelikle tüketiciler, tüm eserlerinin garanti süreçlerini tek bir platform üzerinden yönetebiliyorlar.

Kamil Kınacı, Sinan Peksoy ve Faruk Yılmaz tarafından 2021 Kasım’ında kurulan teşebbüs, şu an 12 kişilik bir takım tarafından yönetiliyor. Kamil Kınacı’nın belirttiğine nazaran, egaranti 2022’de canlıya geçti ve 65 marka, 18 partner ve 100.000’den fazla kullanıcı ile dijital garanti süreçlerini genişletmeye devam ediyor. Ağustos 2022 prestijiyle şirketin değerlemesi 25 milyon lira olarak belirlendi.

Sinan Peksoy’un evvelki iş tecrübelerinden esinlenerek ortaya çıkan fikir, TÜBİTAK 1512 dayanağıyla geliştirilmeye başladı ve Ağustos 2022’de yatırımcılardan 25 milyon ₺ değerleme üzerinden 2.8 milyon ₺’lik tohum öncesi yatırım tipini tamamladı.

Türkiye’de süratli bir büyüme gösteren egaranti, saha iş ortakları oluşturmaya başladı ve Ağustos sonuna kadar 30 e-fatura tahlili sağlayıcı ile iş paydaşlığı yapmayı hedefliyor. Önümüzdeki aylarda, Türkiye ve Avrupa’da kullanıcılara garanti idaresi yanında sigorta tahlilleri sunmayı planlıyor.

egaranti, firmalardan garanti evrakı transferi başına fiyat alarak gelir elde ediyor ve 2023 içinde 100 firma ile anlaşarak 1 milyon kullanıcıya hizmet vermeyi, gelir modeline sigorta ve yedek kesim üzere ek hizmetleri dahil etmeyi hedefliyor.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/garanti-belgesini-yok-eden-sistem-egaranti-nedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir