Interpol’ün mavi bültenle aradığı hata örgütü yöneticisi Shamil Amirov, İstanbul’da yakalandı

Interpol tarafından mavi bültenle aranan ve Rusya’da faaliyet gösteren “Thieves in Law” hata örgütü yöneticilerinden Shamil Amirov, İstanbul’da yakalandı. Gelişmeyi duyuran İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Uluslararası ve ulusal organize hata odaklarıyla, zehir tacirleriyle gayretimiz artarak devam edecek. Nefeslerini keseceğiz” sözünü kullandı.

Interpol’ün mavi bültenle aradığı hata örgütü yöneticisi Shamil Amirov, İstanbul’da yakalandı
  • 0
  • 0
  • 4 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Interpol’ün mavi bültenle aradığı ve Rusya’da faaliyet gösteren “Thieves in Law” organize hata örgütü yöneticilerinden Shamil Amirov’un İstanbul‘da yapılan “Kafes-15” operasyonuyla yakalandığını duyurdu.

“AMİROV KAFES-15 OPERASYONUYLA YAKALANDI”

Gelişmeyi toplumsal medya hesabından duyuran İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Mavi Bülten’le aranan ve Rusya’da faaliyet gösteren ‘Thieves in Law’ organize cürüm örgütü yöneticilerinden ‘Shamil Amirov’ İstanbul‘da yapılan ‘Kafes-15’ operasyonuyla yakalandı.

“ZEHİR TACİRLERİYLE GAYRETİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Uluslararası ve ulusal organize cürüm odaklarıyla, zehir tacirleriyle gayretimiz artarak devam edecek. Nefeslerini keseceğiz.

“İSTANBUL SARIYER’DE YAŞADIĞI TESPİT EDİLDİ”

İstanbul Organize Hatalarla Çaba Şube Müdürlüğünce organize kabahat örgütü üyesi olduğu ve dolandırıcılık hatasından Interpol tarafından hakkında mavi bülten çıkarılan Shamil Amirov’un İstanbul Sarıyer’de yaşadığı tespit edilmiş ve Kafes-15 operasyonuyla yakalanmıştır.

“SUÇ ÖRGÜTLERİNİ BİR BİR ÇÖKERTECEĞİZ”

Operasyonu düzenleyen kahraman polislerimizi tebrik ediyorum. Ülkemizi memleketler arası ve ulusal organize hata örgütlerinden temizlemeye kararlıyız. Bir bir yakalayıp adalete teslim edeceğiz.”

Haberler.com

https://www.haberler.com/dunya/mavi-bulten-le-aranan-ve-rusya-da-faaliyet-16590231-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir