GTA 6 fragmanı yayınlandı!

Bu an için tam 10 yıl bekledik. Oyun dünyasının en çok satan oyunu GTA 5’ten…

GTA 6 fragmanı yayınlandı!
  • 0
  • 1
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Bu an için tam 10 yıl bekledik. Oyun dünyasının en çok satan oyunu GTA 5’ten sonra Rockstar Games, dün gece GTA 6 fragramanını yayınladı. 2025 yılında çıkacak oyunda neler var?

GTA 6 fragmanı yayınlandı! – Herkesin beklediği efsane oyun!

Geçen yılın heyecan verici sızıntılarından sonra Rockstar Games, yeni bir GTA oyunu üzerinde çalıştığını resmi olarak duyurdu. Vakitle oyunun ayrıntıları azar azar gün yüzüne çıktı. Sonunda, beklenen fragmanın 5 Aralık akşamı GTA 6 için yayınlanacağı haberleri gelmeye başladı. YouTube kanallarında canlı yayın başlatılmasıyla birlikte heyecan doruktaydı. Lakin tanıtım saatler öncesinde, GTA 6 tanıtım görüntüsü ve çıkış tarihi sızdırıldı. Rockstar bu duruma reaksiyon göstererek yepyeni görüntüsünü yayınladı.

Rockstar, GTA 6’nın birinci fragmanını paylaşmadan bir gün evvel, şu anda kapatılmış olan @Gta6trailerleak isimli bir hesap fragmanı X (Twitter) üzerinden sızdırdı. Aslında fragmanın 5 Aralık Salı akşamı resmi olarak paylaşılması bekleniyordu, lakin sızıntı sonrası Rockstar, fragmanı resmi YouTube kanalında büsbütün yayınladı.

Fragman, son iki yıl içinde ortaya çıkan birçok küçük ayrıntısı onaylayarak GTA 6 hakkında birtakım ipuçları veriyor. Bu ayrıntılar ortasında Vice City’e dönüş ve oyunun serideki birinci bayan baş karakteri (Bonnie ve Clyde’dan ilham alınan bir çift) bulunuyor. Ayrıyeten fragman, oyunun 2025’te piyasaya sürüleceğini belirtiyor fakat hangi platformlar için geleceği şimdi netlik kazanmış değil.

Geçen yıl ortaya çıkan ve daha sonra Rockstar tarafından doğrulanan sızıntıları ve oyun içi test imgelerini hatırlıyorsunuzdur. Bunların, oyunun 2018-2020 yılları ortasındaki geliştirme sürecine ilişkin olduğunu ve üzerine 5 yıl daha geliştirme yapılacağını, böylelikle oyunun 2025’te piyasaya sürüleceğini unutmamak değerli.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/gta-6-fragmani-yayinlandi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir