Excalibur G870, oyunda güç arayanlar için DLSS dayanaklı RTX serisiyle yenilendi!

Casper Excalibur G870, oyunda güç arayanlar için DLSS dayanaklı RTX 4060 ekran kartıyla yenilendi. İşte ayrıntılar…

Excalibur G870, oyunda güç arayanlar için DLSS dayanaklı RTX serisiyle yenilendi!
  • 0
  • 1
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, kesintisiz oyun tecrübesini şık dizaynla buluşturan Excalibur G870 dizüstü bilgisayarıyla oyunda güce muhtaçlık duyanlar için eşsiz bir tecrübe sunuyor. NVIDIA’nın yapay zeka teknolojisiyle düşük çözünürlüklü imgelerin kalitesini artıran DLSS aktivitesi, NVIDIA RTX 4050 ve RTX 4060 ekran kartı seçenekleriyle yenilenen Excalibur G870, dış yüzeyinden klavyesine, tuş yerleşiminden CNC kısmına kadar birçok özelliğiyle kullanıcıların kendini özel hissetmesini sağlıyor.

Piyasaya çıkardığı her eserle, trendlerin hudutlarını zorlamaya devam eden Türkiye’nin teknoloji markası Excalibur, yüksek grafik performansı ve metal gövde yapısıyla fark yaratıyor. Excalibur G870, yapay zeka modelini eğitip tertipli olarak güzelleştiren NVIDIA’nın DLSS aktivitesi ve NVIDIA RTX 4050 ve RTX 4060 ekran kartı seçenekleriyle yenilendi.

Bu sayede trend teknolojileri, yüksek performans ve çağdaş dizaynla buluşturan Excalibur, NVIDIA’nın muhteşem bilgisayar gücünden yararlanan DLSS modeli ile ‘Süper Çözünürlük’ teknolojisini kullanarak imaj kalitesini en üst düzeye çıkarıyor.

NVIDIA’nın DLSS aktivitesi ile harika çözünürlük, azamî performans

Yapay zeka grafiklerinde ihtilal niteliğinde bir atılım olan DLSS teknolojisi, fazladan yüksek kaliteli kareler oluşturarak oyun grafiklerini gerçek hayata uyarlıyor. Üstün bilgisayarın gücünü kullanıcılarına sunan Excalibur, NVIDIA’nın DLSS aktivitesi sayesinde çok sayıda düşük çözünürlüklü manzarayı, evvelki karelerden gelen hareket dataları ve geri bildirimleri kullanarak imgelerin doğal kalitede tekrar oluşturulmasına imkan tanıyor.

Yapay zeka tabanlı kenar yumuşatma tekniğiyle tüm GeForce RTX GPU’lar için daha yüksek manzara kalitesi sunarak oyun tecrübesini kusursuzlaştıran DLSS, gerçek hayatın büyüsünü oyun dünyasına taşıyor. Öykü anlatımı ve oyun grafikleriyle son periyodun en tanınan oyunlardan Cyberpunk 2077 ve Marvel’s Spider-Man Remastered üzere 300’den fazla oyun ve uygulamada kullanılabilen DLSS, sistemli eklenen yeni oyunlarla kaliteli manzara tecrübesi sağlıyor.

Performans ve dizaynın kusursuz birleşimi Excalibur G870

Kullanıcıların kendilerini özel hissedebilmeleri için bariz CNC kesim çizgileri, özel tasarım On/Off tuşu ve hairline boyama tekniği üzere tüm estetik ayrıntıları göz önünde bulunduran Excalibur G870 dizüstü bilgisayar, kullanıcı tecrübesini en üst düzeye çıkarıyor.

Excalibur, G870 modeliyle birlikte kullanıcılarını dizayndan yahut performanstan ödün vermek zorunda bırakmadan çağdaş ve 250 NIT parlaklık bedelindeki 15.6″ FHD IPS LED ekranı, 24 mm incelikteki şık metal kasası ve havalandırma kısmındaki kırmızı bölmesiyle kendini özel hissettirirken, 3 adet Type-A USB 3.1, Type-C, Ethernet ve HDMI girişleriyle birlikte bilgi transfer suratını azamî düzeye çıkartıyor. Excalibur G870, tüm bu özellikleri 2,5 kg hafifliğinde sunuyor.

Hızlı ve akıcı oyun tecrübesi Excalibur G870 ile mümkün!

Excalibur G870, 65 bin 26 adetlik geniş renk skalası ve 3 farklı klavye moduyla, RGB tecrübesini doruklara taşıyor. 144 HZ ekran yenileme suratı sunan Excalibur G870’te hiçbir ayrıntı kaçmazken azamî ekran randımanı elde ediliyor. Intel Wi-Fi 6 AX201 ile birlikte kesintisiz ve azamî kalitede internet kullanımına imkan sağlayan Excalibur G870, 4070 mAh polimer bataryasıyla birlikte kullanıcılara uzun pil ömrü sağlıyor.

Amper mimarisi ile tasarlanan NVIDIA RTX serisi GPU’lara sahip güçlü ekran kartlarıyla ve yapay zeka takviyeli NVIDIA’nın DLSS aktivitesi ile yenilenen Excalibur G870, hem eşsiz bir oyun tecrübesi yaşamak isteyenlere hem de üst seviye teknoloji tecrübesi arayan profesyonellere harikulâde bir sürat ve performans sağlıyor.

Ayrıca Excalibur G870, 8, 12, 16, 32 ve 64 GB DDR4 RAM seçenekleriyle gerek oyun oynamak isteyen kullanıcılara gerekse profesyonellere eşsiz performans sağlıyor. Farklı birçok konfigürasyon seçeneği ile birlikte kullanıcılar, Excalibur G870’i satın almadan evvel istedikleri üzere özelleştirme yaparak eşsiz bir tecrübe elde edebiliyor.

Oyun tutkunları için eşsiz bir tecrübe sunan Excalibur G870 modeli ve gücünü harika bilgisayardan alan NVDIA’nın DLSS aktivitesi hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.casper.com.tr/laptop-oyun-bilgisayari/excalibur-g870 ve https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/technologies/dlss/ web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/excalibur-g870-dlss-rtx-4060

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir