GTA 6 çıkmadan rekor kırdı!

GTA 6 fragmanı daha çıkmadan rekor kırmaya başladı. Rockstar’ın fragman duyurusu Twitter’da rekor beğeni aldı.

GTA 6 çıkmadan rekor kırdı!
  • 0
  • 1
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Rockstar Games, Grand Theft Auto 6 olarak isimlendirilecek yeni GTA oyununu bugün erken saatlerde tanıttı. GTA 6 fragmanı tarihini ele alan bir tweet ise Twitter’da (X) rekor kırdı. 1,9 milyondan fazla beğeni alan paylaşım, oyun dünyasında yeni bir hudut belirliyor.

GTA 6 fragmanı duyurusu 1,9 milyondan fazla beğeni aldı

1 Aralık tarihinde paylaşılan fragman duyurusu şimdiden Twitter’da rekor kırdı. Yazının yazıldığı sırada 1,9 milyon beğeni ve 500 binden fazla retweet aldı. Ayrıyeten 166 milyon kullanıcı tarafından görüldü. Bu, tahlillere nazaran oyun dünyasının en çok etkileşim alan paylaşımı oldu.

GTA 6’nın birkaç yıldır etkin olarak geliştirme etabında olduğunu biliyoruz. Lakin Rockstar, yalnızca bu yılın başlarında çalışmaların “beklendiği formda devam ettiğini” söyleyen bir açıklamada bulundu. Geçtiğimiz Eylül ayında yaşanan büyük sızıntı, oyunun ayrıntılarını ortaya koymuştu.

Yeni üretim, Vice City ismi verilen Miami’nin kurgusal bir versiyonunda geçecek. GTA 5’te olduğu üzere birden fazla oynanabilir karakter içerecek. Lakin birinci sefer GTA dünyasında bir bayan karakter olacağını da hatırlatmak gerekiyor.

Minecraft’ın akabinde tüm vakitlerin en çok satan ikinci oyunu olan GTA 5, bu bahiste beklentileri epey yükseltti. 190 milyondan fazla satış sayısına ulaşan oyun, 10 yıla yakın müddettir dorukları zorlamaya devam ediyor.

Bu da Rockstar’ın üzerinde GTA 6 için büyük bir baskı oluşturdu. Bir sonraki Grand Theft Auto macerasına dair birinci resmi bilgileri üstteki fragman görüntüsünden izleyebilirsiniz.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/gta-6-fragmani-tweet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir