Epic Games, Steam’e inat iki oyunu birden fiyatsız yaptı!

Epic Games Store’un bu haftaki fiyatsız oyunu aşikâr oldu. Mighty Fight Federation ve Jitsu Squad, 7 Aralık’a kadar alınabilir.

Epic Games, Steam’e inat iki oyunu birden fiyatsız yaptı!
  • 0
  • 3
  • 1 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Steam geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de dolar kuruna geçerek birçok oyunun fiyatının zamlanmasına yol açtı. Epic Games ise hala Türk lirası üzerinden fiyatlandırma yapıyor. Platform ayrıyeten her haftanın klasiği olarak oyun dağıtmaya devam ediyor. 30 Kasım-7 Aralık için de Epic Games Store fiyatsız oyunu açıklandı.

Epic Games fiyatsız oyunları, Mighty Fight Federation ve Jitsu Squad oldu

Epic Games Store, önümüzdeki hafta boyunca iki dövüş oyununu fiyatsız hale getirecek. Mighty Fight Federation ve Jitsu Squad isimli üretimler, hem aksiyon hem de dövüş dinamiklerini bir ortada bulunduruyor. Ayrıyeten her ikisi de co-op takviyesine sahip.

Mighty Fight Federation, bir arena dövüşünü temel alıyor. Rakiplerinizi duvara vurma, havaya fırlatma ve farklı kombatlar ile alt etmenize müsaade veriyor. Oyunda farklı şekillerde özelliklere sahip 14 karakter bulunuyor. Ayrıyeten ister öykülü isterseniz de çok oyunculu dövüşebilirsiniz.

Jitsu Squad ise süratli tempoda dövüş dinamikleriyle ön plana çıkıyor. Marvel vs. Capcom’dan ilham aldığını söyleyen geliştirici, 4 oyunculu bir beat ’em up deneyimi vadediyor. Oyunda, karakterler ortasında geçiş yapabiliyor ve tüm takımı tek başınıza denetim edebilirsiniz.

Epic Games Store kullanıcıları, Mighty Fight Federation ve Jitsu Squad’ı bugünden 7 Aralık’a kadar ücretsiz olarak edinebilir. Bu oyunların şimdiki fiyatı ise sırasıyla 49 TL ve 33 TL biçiminde.

Peki siz Epic Games fiyatsız oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/epic-games-ucretsiz-oyunu-30-kasim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir