1 MİLYAR KERE TEŞEKKÜRLER!

2005 yılında kurulan ShiftDelete.Net, 18 yıllık yayın hayatında bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Ofis arkadaşlarımız ile keyifli bir kutlama görüntüsü hazırladık.

1 MİLYAR KERE TEŞEKKÜRLER!
  • 0
  • 1
  • 1 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


2005 yılında kurulan ShiftDelete.Net, 18 yıllık yayın hayatında bir kilometre taşını daha geride bıraktı. 2 milyonu geçkin abonesi bulunan SDN, 1 milyar izlenmeyi de geçerek yeni amaçlara yanlışsız emin adımlarla ilerliyor. Ofis arkadaşlarımız ile keyifli bir kutlama görüntüsü hazırladık.

1 MİLYAR KERE TEŞEKKÜRLER!

Teknoloji ve bilişim alanında Türkiye’nin önde gelen web sitelerinden biri olan SDN, bu mühlet zarfında hem içerik kalitesi hem de takipçi sayısında büyük bir gelişim gösterdi. 2 milyonu aşkın aboneye ulaşarak Türkçe içerik üreten YouTube kanalları ortasında dikkat alımlı bir yere sahip olan ShiftDelete.Net, bu muvaffakiyetini 1 milyar izlenme sayısını geçerek taçlandırdı. Bu kıymetli muvaffakiyet, teknoloji meraklıları tarafından yakından takip edilen bir dönüm noktası oldu.

ShiftDelete.Net’in bu muvaffakiyetinin gerisinde, şimdiki teknoloji trendlerini takip eden, yenilikçi ve bilgilendirici içerikler yaratma gayreti yatıyor. Yıllar içinde birçok kıymetli teknolojik gelişmeyi kullanıcılarına ulaştıran SDN, bilhassa donanım incelemeleri, yazılım güncellemeleri, sektörel haberler ve ayrıntılı tahliller ile isminden kelam ettirdi. Site, birebir vakitte teknoloji meraklılarının sorularını yanıtlamak, yeni eserler hakkında bilgi vermek ve teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri takipçilerine sunmak için özel görüntüler ve makaleler hazırladı.

Kutlama anını özel kılan ise, SDN ofisinde çalışan takım arkadaşlarının hazırladığı keyifli bir görüntü oldu. Bu görüntü, takipçilerine yalnızca başarıyı değil, birebir vakitte ardındaki takım çalışmasını ve samimi ortamı da gösteriyor. Bu muvaffakiyetin kutlaması, eğlenceli ve interaktif bir içerikle gerçekleştirildi ve SDN takipçilerine, markanın sıcak ve samimi yüzünü bir sefer daha hatırlattı.

SDN, Sihirli Elma, TechInside, Pembe Teknoloji, Yeşil Robot, FutureFlow.Life ve kişisel kanalları ile birlikte çalışan büyük takımı ile bu başarıyı kutlarken, birebir vakitte gelecek için de yeni gayeler koyuyor ve teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri takipçilerine ulaştırmaya devam ediyor. Bu muvaffakiyet, SDN’nin yalnızca bir durağı olarak kalmayıp, daha fazla yeniliğe ve muvaffakiyete yanlışsız emin adımlarla ilerlemesinin bir göstergesi.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/1-milyar-kez-tesekkurler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir