Elon Musk’tan enteresan paylaşım! X rakiplerine fark mı attı?

Elon Musk’un yaptığı paylaşıma nazaran X, Google taşınabilir arama sonuçları listesinde birinci oldu. Pekala Instagram ve facebook?

Elon Musk’tan enteresan paylaşım! X rakiplerine fark mı attı?
  • 0
  • 0
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

X yani eski haliyle Twitter, Elon Musk sonrası güç günler geçiriyor. Buna nazaran X’ten son olarak da büyük reklam veren şirketler çekilme kararı aldı. Fakat tüm bunlara rağmen X nitekim de Instagram’ı geçmiş olabilir mi? İşte Elon Musk’ın paylaştığı X ve Meta’nın taşınabilir arama sonuçları.

Elon Musk açıkladı: X, Google taşınabilir arama sonuçları ile hem Instagram hem de Facebook’u geçti

Elon Musk, herkesin dillendirdiği X platformunun öldüğü açıklamalarına kulak tıkamaya devam ediyor. Bu manada ünlü milyarder X platformu taşınabilir arama sonuçları paylaştı. Elon Musk’a yakın bir hesap olan DoggDesigner yaptığı paylaşımda X platformunun taşınabilir arama sonuçlarında Instagram ve Facebook’u geride bıraktığını paylaştı.

DoggDesigner’ın paylaştığı görsel, Google üzerinden trafik sağlayan en yeterli 100 organik arama sonucu listesi. Yani mobilde yapılan Google aramalarında X birinci sırayı aldı. Google ise şu an için yapılan bu paylaşımı doğrulayacak bir bilgi paylaşmış değil.

DoggDesigner hesabını incelediğimizde Elon Musk ve projelerine hayranlık göze çarpıyor. Yeniden paylaşılan bir Google tahlili değil, bir ekran manzarası. Son vakitlerde ise Elon Musk, tüm tenkitlere karşın X platformun her şeyin uygulaması yapmakta kararlı.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/x-google-mobil-arama-instagram-facebook

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir