Call of Duty Warzone’un sevilen haritası, 2024’te geri geliyor!

Call of Duty Warzone ’un çok sevilen birinci haritası Verdansk, 2024 yılında geri dönüş yapacak! İşte ayrıntılar…

Call of Duty Warzone’un sevilen haritası, 2024’te geri geliyor!
  • 0
  • 2
  • 10 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Call of Duty meraklıları için şaşırtan bir gelişme olarak, kesimdeki uzmanlar, Mart 2020’de piyasaya sürüldüğünde Warzone ‘un açılış savaş alanı olarak hizmet veren ikonik Verdansk haritasının 2024’te geri dönüş yapacağını bildiriyor.

Verdansk, Warzone’un en çok sevilen haritasıydı

Insider Gaming’den Tom Henderson’ın haberine nazaran, oyuncular Call of Duty 2024’ün birinci döneminin yayınlanmasıyla birlikte Verdansk’ın geri dönüşünü görmeyi bekleyebilir ve bu da son derece tanınan battle royale oyununun köklerine nostaljik bir seyahat manasına geliyor.

Rapor, Verdansk’ın yine tanıtılmasının Call of Duty 2024’ün Warzone’a entegrasyonuyla birebir vakte denk geleceğini öne sürüyor. Spekülasyonlar, yeni oyunun “Black Ops Körfez Savaşı” olarak adlandırılacağına işaret ediyor ve Windows Central’ın Treyarch’ın gelişimine dahil olduğunu gösteren evvelki bir raporuyla uyumlu. Şayet doğruysa, bu oyunun Körfez Savaşı’nın art planında geçmesi ve Black Ops serisine sıkıntısız bir formda ahenk sağlaması bekleniyor.

Activision daha evvel Warzone’un beğenilen Resurgence haritaları Rebirth Island ve Fortune’s Keep’in 2024 yılında geri döneceğini doğrulamıştı. Verdansk’ın potansiyel dönüşü ile oyuncular, Fortnite’ın OG Kısım 1 haritasını yine sunmasına eşlik eden popülerlik artışını anımsatan bir nostalji dalgası bekleyebilirler.

Verdansk’ı geri getirme atağı, muhtemelen Fortnite’ın emsal yaklaşımının muvaffakiyetinden ilham alan geliştiriciler tarafından stratejik bir karar üzere görünüyor. Oyun topluluğu, klasik haritaları tekrar ziyaret etmeye yönelik güçlü bir eğilim gösterdi ve Verdansk’ın geri dönüşü, bu histen yararlanmak ve Warzone ‘un birinci günlerinin heyecanını tekrar canlandırmak için bir atak olabilir.

Oyuncular Verdansk’ın beklenen dönüşünü beklerken, Call of Duty: Çağdaş Warfare 3 ve Warzone ‘un mevcut dönemi Sezon 1’de bir kış tatili aktifliği için hazırlanıyor. Yaklaşan güncelleme, tatil temalı haritalar, Hudutlu Müddetli Modlar (LTM’ler), Undead Santa ve mevsimsel bir aktiflik vaat ederek oyuncu tabanını bu müddet zarfında meşgul edecek ek içerik ve etkinlikler sağlıyor.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/cod-warzone-sevilen-harita-2024-geri-geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir