100 TL farka paha mi? Xiaomi Band 8 vs Band 7!

Xiaomi’nin her sene yeni modelini tanıttığı akıllı bileklik serisi Band modelleri bekleneni veriyor mu? Xiaomi…

100 TL farka paha mi? Xiaomi Band 8 vs Band 7!
  • 0
  • 2
  • 10 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Xiaomi’nin her sene yeni modelini tanıttığı akıllı bileklik serisi Band modelleri bekleneni veriyor mu? Xiaomi Band 8 vs Band 7 karşılaştırma görüntüsü sizlerle.

Xiaomi Band 8 vs Band 7

Xiaomi Band 8 satın almak için buraya tıklayın
Xiaomi Band 7 satın almak için buraya tıklayın

Xiaomi Band 8, Xiaomi Smart Band 7’ye kıyasla birkaç değerli özellikte öne çıkıyor. Öncelikle, Band 8’in pil ömrü daha uzun. Yaklaşık 18 gün pil ömrüyle, Band 7’nin 14 güne kadar dayanabilen bir pil ömrü var.

Band 8’in öbür besbelli özelliklerinden biri, yükseklik izleme özelliği. Bu özellik, kullanıcının yükseklik değişikliklerini takip etmesine imkan tanırken, Band 7’de bu özellik bulunmuyor. Akıllı alarm özelliği, Band 8’de mevcut ve uyku kalitesini artırmaya odaklanmış. Bu özellik sayesinde, hafif uyku basamağındayken bileklik titreşimiyle daha rahat bir halde uyanabilirsiniz.

Ayrıca, Band 8’in multi-spor modu var, böylelikle farklı spor aktivitelerini takip etmek daha kolay hale geliyor. Koşu, yüzme, bisiklet, yoga ve daha birçok aktiviteyi takip edebilirsiniz. Öte yandan, Band 7 daha dar ve hafif. Bu, bileği daha rahat bir biçimde kullanmanıza imkan tanıyor.

Band 7’de bulunan dinlenme kalp atış suratı ölçümü ve hızlı/yavaş kalp atış suratı bildirimleri özellikleri, kullanıcının kalp sıhhati hakkında bilgi edinmesine ve uygun durumlarda ikaz almasına yardımcı oluyor. Son olarak, Band 7’de NFC özelliği bulunurken, Band 8’de bu özellik yok. NFC, bileklik aracılığıyla ödeme yapma imkanı sağlıyor.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/100-tl-farka-deger-mi-xiaomi-band-8-vs-band-7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir