Başakşehir’de Oto Yedek Kesim Dükkanında Yangın Çıktı

Başakşehir’de bir oto yedek modül dükkanında çıkan yangın itfaiye grupları tarafından söndürüldü. Yangın sırasında dükkan içinde bulunan arabalar çekilirken, anahtarı bulunamayan bir araba ise forklift ile kurtarıldı. Yangında ölen yahut yaralanan olmadı.

Başakşehir’de Oto Yedek Kesim Dükkanında Yangın Çıktı
  • 0
  • 4
  • 13 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

BAŞAKŞEHİR’de oto yedek kesim dükkanında çıkan yangın itfaiye takımları tarafından söndürüldü. Tamir için dükkanda bulunan arabalar çekilirken, anahtarı bulunamayan bir araba ise forklift ile kurtarıldı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Yangın, 15.30 sıralarında şimdi belirlenemeyen bir nedenle Dolapdere Sanayi Sitesi, 10. Ada da bulunan oto yedek modül dükkanında çıktı. Dükkandan dumanların çıktığını gören etraftaki esnaflar durumu çabucak itfaiye ve polis takımlarına bildirdi. Yanan dükkana yangın tüpleri ile müdahale edilse de alevler kısa müddette büyüdü ve bütün dükkanı sardı. Yangın yan taraftaki iş yerine de sıçrayınca dükkanın önünde bulunan arabalar sahipleri tarafından çekildi. Bir arabanın anahtarının bulunamaması nedeniyle araba forklift yardımı ile bulunduğu yerden kaldırıldı.

YANGIN İTFAİYE GRUPLARI TARAFINDAN SÖNDÜRÜLDÜ

Yangın itfaiye takımları tarafından kısa müddette söndürüldü. Yangında ölen yada yaralanan olmadı. Yangına müdahale eden Ergün Sözal, “Dumanlar çıkıyordu, biz yangın tüpleri alıp koşana kadar alevler büyüdü. Elimizden geleni yaptık. İtfaiyeyi aradık Esnaf arkadaşımızın hasarı büyük. Allahtan yan dükkanlara sıçramadı. Oraya sıçrasaydı daha makûs olurdu” diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki

Haberler.com

https://www.haberler.com/guncel/basaksehir-de-oto-yedek-parca-dukkaninda-yangin-cikti-16621928-haberi/

#radyo #haber #radyonabizcomtr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir