Apple muvaffakiyetlerinin ardındaki isim şirketten ayrılıyor!

Teknoloji dünyasının başarılı şirketleri ortasında yer alan Apple, bugün üst seviye bir yöneticiyle yollarını ayırdı.

Apple muvaffakiyetlerinin ardındaki isim şirketten ayrılıyor!
  • 0
  • 0
  • 8 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Apple, teknoloji dünyasının en kıymetli şirketleri ortasında yer alıyor. Şirketin piyasaya sürdüğü aygıtlar hem tasarım hem de özellik bakımından her manada kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Lakin bugün ortaya çıkan haberlere nazaran iPhone ekranını ve Touch ID’yi ortaya çıkaran Apple yönetici şirketten ayrılıyor.

Steve Hotelling, Vision Pro kulaklık çalışmasında da yer alıyordu!

Apple, teknoloji dünyasında piyasaya sürdüğü aygıtlarla kıymetli bir muvaffakiyet yakaladı. iPhone’dan iPad modellerine kadar hem tasarım hem de özellik açısından kıymetli yeniliklere adım atan şirket, bugün bir ayrılık haberiyle gündeme geldi.

Ortaya çıkan haberlere nazaran Apple’ın dokunmatik ekran teknolojisini, sıhhat sensörlerini ve Face ID arayüzünü denetleyen üst seviye yöneticisi Steve Hotelling şirketten ayrılıyor. Yönetici, dokunmatik ekran özelliklerinin yanı sıra Touch ID özelliği üzere birçok patentle anılıyor.

Tüm bunların dışında Hotelling’in çalışmaları ortasında iPad ve Apple Watch’a yönelik çalışmalar vardı. Ayrıyeten çalışmaları içinde şirketin yakında çıkaracağı Vision Pro kulaklığı da yer alıyor. Öte yandan yönetici, Apple’ı şirketteki yirmi yıllık mesleği boyunca pek çok türel davada da temsil etti.

En son şirketin lider yardımcısı olarak vazife yapan Steve Hotelling’in Apple’dan emekli olduğunu söyleyen bireyler var. Lakin haberlere nazaran bu bireyler kelam konusu ayrılığın duyurulmasına sıcak yaklaşmadıklarını belirtti. Tüm bunların dışında yöneticinin neden ayrıldığına dair net bir açıklama yok.

Peki, siz Apple yönetici ayrılık konusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/apple-yonetici-ayrilik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir