Apple artırımlarına inat indirimler burada!

SDN Kurucusu Hakkı Alkan, Ankara Next Level ve Panora AVM’de gerçekleşen Gürgençler mağaza açılışına katıldı ve bu heyecanı paylaştı.

Apple artırımlarına inat indirimler burada!
  • 0
  • 0
  • 7 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Ankara’nın teknoloji meraklılarını bir ortaya getiren heyecan verici bir aktiflik geride kaldı. SDN Kurucusu Hakkı Alkan, Ankara Next Level ve Panora AVM’de gerçekleşen Gürgençler mağaza açılışına katıldı ve bu heyecanı paylaştı.

Apple artırımlarına inat indirimler burada!

Bu özel açılış aktifliği, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği bir buluşma noktası oldu. Mağaza girişinde bekleyenlerle yapılan samimi sohbetler ile iştirakçileri aktifliğe dahil edecek nitelikteydi.

Ünlü isimlerin iştirakiyle yapılan keyifli sohbetlerde ise Zafer Algöz, İbrahim Büyükak, Can Yılmaz üzere konuklarla teknoloji gündemini de konuştuk.

Gürgençler, Türkiye’nin en yaygın Apple Premium Partner’ı olarak dikkat çekiyor. Ayrıyeten, Alman menşeili Vonmaehlen aksesuarlarının Türkiye’deki resmi distribütörü pozisyonunda bulunuyor. Geçtiğimiz devirde açtığı mağazalarla isminden kelam ettiren Gürgençler, Apple Yetkili Servis partneri olarak hizmet veriyor ve bu alanda müşterilerine yüksek kalitede takviye sunuyor.

Firma, TSE onaylı yenileme ve yenilenmiş eser satışı yapabileceği Yenilio isimli hizmetiyle de öne çıkıyor. Birebir vakitte, SDN ile Gürgençler’in Apple aktiflikleri ve eserleri için medya sponsorluğu bulunuyor. Bu iş birliği, Sihirli Elma kanalında yer alan görüntülerle da destekleniyor.

2002 yılında kurulan Gürgençler, teknoloji dünyasında isminden sıkça kelam ettiren bir marka haline gelmiş durumda. 2004 yılında Mersin’de birinci mağazasını açan firma, 2019 yılında yüksek servis memnuniyeti sunmasıyla Apple tarafından Premium Servis Sağlayıcı unvanına layık görüldü.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/apple-zamlarina-inat-indirimler-burada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir