ZBEÜ, TUSF Basketbol Müsabakalarına Konut Sahipliği Yapacak

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TUSF) basketbol müsabakalarında bir küme maç Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) mesken sahipliğinde yapılacak. 19-23 Aralık tarihleri ortasında TUSF basketbol kadın/erkek bölgesel lig kümeleri ZBEÜ mesken sahipliğinde karşılaşacak. Müsabakalarda ZBEÜ bayan ve erkek basketbol ekibi Anadolu Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Kastamonu Üniversitesi ile maç yapacak. 19 Aralık’ta açılış seremonisiyle başlayacak olan basketbol müsabakaları, 23 Aralık’ta kapanış seremonisi ile sona erecek.

ZBEÜ, TUSF Basketbol Müsabakalarına Konut Sahipliği Yapacak
  • 0
  • 1
  • 11 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TUSF) basketbol müsabakalarında bir küme maç Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) konut sahipliğinde yapılacak.

19-23 Aralık tarihleri ortasında TUSF basketbol kadın/erkek bölgesel lig kümeleri ZBEÜ konut sahipliğinde karşılaşacak. Müsabakalarda ZBEÜ bayan ve erkek basketbol ekibi Anadolu Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Kastamonu Üniversitesi ile maç yapacak.

19 Aralık’ta açılış seremonisiyle başlayacak olan basketbol müsabakaları, 23 Aralık’ta kapanış seremonisi ile sona erecek. – ZONGULDAK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Haberler.com

https://www.haberler.com/spor/zbeu-tusf-basketbol-karsilasmalarina-ev-sahipligi-yapacak-16613229-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir