Yüksek donanımlı Honor 90 GT sızdırıldı! İşte tasarımı ve özellikleri

Sızdırılan Honor 90 GT görselleri, tasarımı ve kimi özellikleri açıklıyor. İşte model hakkında tüm bilinenler…

Yüksek donanımlı Honor 90 GT sızdırıldı! İşte tasarımı ve özellikleri
  • 0
  • 1
  • 12 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

2023’ün yükselen isimlerinden birisi olan Honor, yükselişini sürdürmek istiyor. Bu yıl bitmeden yeni, güçlü bir model tanıtmak isteyen şirket, Honor 90 GT için son hazırlıklarını tamamladı. Daha evvel de sızıntı haberlerine yer verdiğimiz akıllı telefonun tasarımı ve kilit özellikleri aşikâr oldu.

Honor 90 GT, 24 GB’a kadar RAM ve 100 W süratli şarj takviyesine sahip olacak

Aralık ayı içinde Honor X50 GT ile birlikte piyasaya sürülmesi beklenen Honor 90 GT modelinin tasarımı sızdırıldı. Tanıtım afişi olduğu düşünülen görsellere baktığımızda art tarafında dikine tasarlanmış dikdörtgen bir kamera adası görülüyor.

Arkadaki kamera adasında ikili bir dizilim yer alıyor. Gelen bilgilere nazaran buradaki ana kamera OIS takviyeli 50 Megapiksel bir lens olacak. Ön panele baktığımızda ise çerçevenin epey ince olduğunu görüyoruz. Üzerinde ise ortalanmış delik halinde bir özçekim kamerası yer alıyor. Ek olarak afişte 100 W kablolu süratli şarj dayanağına sahip olacağı belirtiliyor.

Daha evvel ortaya çıkan ayrıntılara bakarsak Honor modelinin işlemci koltuğunda Snapdragon 8 Gen 2 yer alacak. Akıllı telefonun RAM seçenekleri ise 24 GB’a kadar olacak. Tam olarak bilinmese de modelin ön tarafında muhtemelen düz dizayna sahip OLED ekran göreceğiz.

Orta üst segment olarak nitelendirilen Honor 90 GT modelinin tasarımı ve özelliklerini nasıl buldunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/yuksek-donanimli-honor-90-gt-tasarimi-ve-ozellikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir