Steam listelerini alt üst eden oyuna büyük bir güncelleme geldi

Steam listelerinde en üstlere süratlice tırmanan Lethal Company ’e gelen büyük güncellemeyle oyuna komik bir ekleme yapıldı.

Steam listelerini alt üst eden oyuna büyük bir güncelleme geldi
  • 0
  • 3
  • 12 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Lethal Company, erken erişim basamağında olmasına karşın, dehşet ve mizahın eşsiz karışımıyla oyuncuları büyülemeye devam ediyor. Zeekerss tarafından geliştirilen çok oyunculu kaygı oyunu, kısa mühlet evvel oyun tecrübesini geliştirmek için bir dizi eğlenceli ve müthiş ekleme vaat eden 45. sürüm güncellemesini duyurdu.

Lethal Company’e eklenen araknofobi modu, oyuncuları hayli güldürdü

Lethal Company’de oyuncular dört kişilik gruplar halinde işbirliği yaparak çeşitli uyduları keşfediyor ve tehditkâr bir şirkete ödeme yapmak için hurda topluyor. Tehlikelerle dolu oyunda ölümcül tuzaklar, canavarlar ve oyunculara yardımcı olacak çeşitli eşyalar bulunuyor.

Güncelleme, sprey boya, katil oyuncak askerler ve SCP Şirketinden SCP-035 ile gizemli bir benzerliğe sahip dramatik maskeler üzere bir dizi yeni öge sunarak oyuna ürkütücü bir boyut katıyor.

Ancak güncellemenin öne çıkan özelliği hiç elbet araknofobi modunun eklenmiş olması. Oyunun çok oyunculu kaygı tecrübesi, karanlık koridorlarda pusuda bekleyen ve şüphelenmeyen acemileri tuzağa düşürmeye hazır dev örümceklerle müsabakaları içeriyor.

Araknofobisi olan oyunculara hitap etmek için yeni ayar, tehditkar örümcekleri daha dertsiz ve daha az endişe uyandıran bir alternatifle değiştirmelerine imkan tanıyor ve yalnızca ‘örümcek’ sözüne dönüştürüyor. Bu esprili değişiklik, geliştiricinin farklı oyuncu kitlelerine ahenk sağlama ve herkes için keyifli bir tecrübe sunma konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Güncelleme 45’in yama notları, kimya şişelerinin eklenmesi, silahlarla donatılmış oyuncak askerler ve Mansion harita üretimindeki geliştirmeler de dahil olmak üzere bir dizi öteki değişikliği ortaya koyuyor. Oyundaki bir özellik olan ray peyniri kıymetli ölçüde değiştirilirken, orman devinden kaçınmak daha kolay hale geldi. Tuş bağlama ayarlarının yanı sıra, eşya teslim gemisi için oyun mekaniğine tuhaf bir dokunuş katan beğenilen bir dönüş getirildi.

Kim bilir oyun erken erişimden çıktığında ne üzere eğlenceli ögelere sahip olacak… Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/lethal-company-buyuk-guncelleme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir