Yeni Prince of Persia oyununun fragmanı sızdırıldı!

PoP serisinin yeni oyunu Prince of Persia: The Lost Crown’ın fragmanı sızdırıldı. Fragmanda oyunun demosu da duyuruldu. İşte detaylar…

Yeni Prince of Persia oyununun fragmanı sızdırıldı!
  • 0
  • 0
  • 8 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Yaklaşan Prince of Persia oyunu The Lost Crown için heyecan ve beklenti, yalnızca oyundan etkileyici sahneler sunmakla kalmayıp birebir vakitte yaklaşan bir demo hakkında da bilgi veren bir fragmanın sızdırılmasıyla yeni bir düzeye ulaştı.

Prince of Persia The Lost Crown sızdırılan fragmanı

Sızıntı, Ubisoft’un Game Awards merasiminde Prince of Persia The Lost Crown için bir kıssa fragmanı yayınlayacağı duyurusunun önüne geçmiş üzere görünüyor. Lakin, fragmanın erken yayınlanması hayranlara beklenmedik bir bonus verdi – bir demo tecrübesi vaadi. Sızıntı şimdi Ubisoft tarafından resmi olarak doğrulanmadı.

https://twitter.com/BossBigBoss73/status/1732784476244115633

Sızan bilgiler doğruysa, demonun oyunun tam sürümünden bir hafta evvel kullanıma sunulması bekleniyor. Bu stratejik atılım, oyunculara Prince of Persia The Lost Crown’un sürükleyici dünyasına bir göz atma ve resmi çıkışından evvel oyun mekaniklerini keşfetme bahtı sunacak.

Metroidvania çeşidinden ilham alan oyunun kendisi dinamik ve ilgi cazip bir tecrübe vaat ediyor. Ölümsüzler olarak bilinen seçkin bir kümeye mensup genç ve yetenekli bir savaşçı olan başkahraman Sargon, bu epik maceranın merkezinde yer alıyor.

Oyuncular Prens Ghassan’ı kurtarma vazifesine atılırken, bir vakitler olağanüstü bir yer olan lanetli ve düşmanca Qaf Dağı’nda gezinecekler. Öykü, hain bir düşman olarak vakitle gayret etmenin zorluğuna işaret ediyor ve dünyaya dengeyi geri getirme gereksinimini vurguluyor.

Prince of Persia The Lost Crown’u çevreleyen heyecanın yanı sıra, çok beklenen Prince of Persia Sands of Time remaster’ın durumu belirsizliğini koruyor ve ikonik serinin hayranlarını bir oldukça sinirlendiriyor bu durum.

Siz ne düşünüyorsunuz yeni oyun ile ilgili? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/yeni-prince-of-persia-oyunu-fragmani

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir