vivo ve UEFA, EURO 2024’te taraftarlara unutulmaz anlar yaşatacak!

vivo’nun X100’ünün de ortalarında bulunduğu güçlü akıllı telefonları, UEFA EURO 2024’ün resmi akıllı telefonları olarak hizmet verecek.

vivo ve UEFA, EURO 2024’te taraftarlara unutulmaz anlar yaşatacak!
  • 0
  • 1
  • 5 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

vivo’nun en yeni ve en üst seviye akıllı telefon serisi X100’ün de ortalarında bulunduğu güçlü akıllı telefonları, UEFA EURO 2024’ün resmi akıllı telefonları olarak hizmet verecek. İşte mevzuyla ilgili tüm detaylar…

vivo ve UEFA el ele verdi!

Futbola ve UEFA’ya yıllardır dayanak veren vivo, 14 Haziran – 14 Temmuz 2024 tarihleri ortasında Almanya’da düzenlenecek olan UEFA EURO 2024 TM ’ün Resmi Ortağı olarak tertip öncesi hazırlık çalışmalarını hızlandırdı.

Ürünleri ve organizatörlerle yakın iş birliği ile futbolseverler için unutulmaz bir tertip düzenlenmesine yardımcı olmaya hazırlanan vivo, 2 Aralık’ta Almanya’nın Hamburg kentinde düzenlenen UEFA EURO 2024 TM Final Çekilişi’nin heyecanına tanıklık etmek için dünya çapındaki futbol hayranlarıyla bir ortaya geldi.

Şirket, aktiflik için en yeni akıllı telefon görüntüleme teknolojisinden yararlandı. UEFA EURO 2024 TM boyunca gruplar kıyasıya rekabeti alana taşırken vivo, maçın her kusursuz anını kaydetmeye ve dünya çapındaki futbol tutkunları ile paylaşmaya devam edecek. vivo ve UEFA temsilcileri, Kasım ayında da vivo’nun Çin’in Dongguan kentindeki genel merkezinde bir ortaya gelerek UEFA EURO 2024 TM öncesinde iş birliği planlarını kıymetlendirdi.

Bu toplantıda UEFA Sponsorluk ve Lisanslama Lideri Guillaume Sabran’a ve UEFA Kıdemli Sponsorluk Müdürü Sebastian Klotz’a şirketin en yeni amiral gemisi X serisinin üyesi ve UEFA EURO 2024 TM ‘ün resmi akıllı telefonu X100 Pro’yu sunan vivo Genel Müdür Yardımcısı Hu Baishan, şunları söyledi:

“Dünyanın en itibarlı spor etkinliklerinden biri olan UEFA EURO 2024 TM için UEFA ile iş birliği yapmaktan, bu tertibin bir kesimi olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. vivo’nun şirket vizyonu, teknolojik yenilikçiliği ve mükemmelliğe olan bağlılığı UEFA EURO 2024 TM ruhuyla son derece örtüşüyor. UEFA ile bu turnuvada da yakın çalışarak futbol taraftarlarına unutulmaz anlar yaşatmayı ve başkan akıllı telefon görüntüleme teknolojimizi dünya çapında bir izleyici kitlesine sergilemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz”

UEFA EURO 2024, dünya çapında varlığını genişletme ve daha fazla pazarda tüketicilere ulaşma kararlılığındaki vivo’ya yeni jenerasyon teknolojilerini sergileme ve dünya çapındaki hayranlarıyla irtibat kurma fırsatı verecek.

Geçtiğimiz haftalarda Çin’de lansmanı yapılan, X100 ve X100 Pro’dan oluşan güçlü X100 Serisi, kullanıcıların oyunun aksiyon dolu her anını büyüleyici kalitede yakalamasına ve paylaşmasına imkan tanıyan son teknoloji görüntüleme özellikleriyle UEFA EURO 2024 TM ‘te memleketler arası pazarda ismini duyuracak.

vivo’nun gelişmiş görüntüleme teknolojileri, kullanıcıların heyecan verici her futbol anını zahmetsizce çarpıcı netlik ve detaylarla yakalamasına ve oyun tecrübelerini akıllı telefonları aracılığıyla paylaşmalarına imkan tanıyor. Şirketin amiral gemisi X Serisi’nin fotoğrafçılık odaklı en yeni ailesi X100; görüntüleme, performans, pil ve tasarım alanında heyecan verici, çok istikametli iyileştirmeler getiriyor.

Hem kendi bünyesinde hayata geçirdiği çığır açan yenilikler hem de önde gelen optik ve optoelektronik şirketi ZEISS iş birliği sayesinde vivo X Serisi’ne profesyonel seviyede yeni fotoğrafçılık yetenekleri ekledi. Hem profesyonel içerik oluşturmak isteyenler hem de günlük kullanım için üstün performans sunmak üzere tasarlanan X Serisi, bu yeni yetenekleriyle akıllı telefon kameralarından en uygununu talep eden tüketicilerin tercihi haline geldi.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/vivo-uefa-euro-2024-unutulmaz-anlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir