Ünlü oyuncu Ufuk Özkan, yeni aşkını ilan etti

Geniş Aile dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve geçtiğimiz sene 17 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Ufuk Özkan, yeni bir aşka yelken açtı. Sevgilisiyle poz veren Özkan, alakasını ilan etti.

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan, yeni aşkını ilan etti
  • 0
  • 3
  • 27 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yıllar evvel rol aldığı Geniş Aile dizisindeki rolüyle tanınan ve sonrasında Varlıklı Kız Yoksul Oğlan, Hayat Bazen Tatlıdır, Kalk Gidelim ile Benim Hoş Ailem’de rol alan Ufuk Özkan, geçtiğimiz sene bir çocuğunun annesi 17 yıllık eşinden tek celsede boşandı. Oyuncu, şimdilerde yeni bir alakaya yelken açarak aşkını ilan etti.

İLK FOTOĞRAF GELDİ

Geçtiğimiz aylarda siroz hastalığıyla gayret ettiğini açıklayan ve bir müddet hastanede tedavi gören Ufuk Özkan, sıhhatine kavuştu. Bir müddettir özel hayatıyla gündeme gelmeyen Özkan, Instagram hesabından yeni sevgilisi Sibel Osmanoğlu ile pozunu yayınlayarak “İyi ki” notunu yazdı. Aşkını ilan eden oyuncu, paylaşımına kalp ve nazar boncuğu emojisi koymayı ihmal etmedi.

BİR OĞLU VAR

Ufuk Özkan, 2005 yılında evlendiği Anadolu Ateşi’nin başarılı dansçılarından Nazan Güneş’ten 2 Ağustos 2022’de boşandı. Ufuk Özkan ve Nazan Güneş’in Eren Özkan isminde bir oğlu var.

Haberler.com

https://www.haberler.com/magazin/unlu-oyuncu-ufuk-ozkan-yeni-askini-ilan-etti-16571753-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir