La Casa de Papel dizisi için umutlandıran iddia! Devam edecek mi?

Netflix’in en sevilen dizileri ortasında yer alan La Casa de Papel’in 6. dönemi gelecek mi? Toplumsal medyada söylentiler dolaşmaya başladı.

La Casa de Papel dizisi için umutlandıran iddia! Devam edecek mi?
  • 0
  • 8
  • 27 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Dünyanın en büyük dijital içerik sağlayıcısı Netflix’in en sevilen dizileri ortasında yer alan La Casa de Papel, birkaç yıl evvel seyirciye veda etti. O günden bu yana hala büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi ile ilgili son günlerde kıymetli bir argüman ortada dolaşıyor. O denli ki La Casa de Papel’in 6. dönemi geleceği öne sürülüyor. Pekala bu söylenti hakikat mu? İşte “La Casa de Papel 6 gelecek mi?” sorusunun cevabı…

La Casa de Papel 6. dönemi gelecek mi?

Álex Pina’nın yaratıcısı olduğu ve birinci kısmı 2017’de yayınlanan La Casa de Papel, “Profesör” önderliğindeki grubun İspanya Kraliyet Darphanesi ve İspanya Merkez Bankası’nı soymasını husus ediniyor. İzleyicilerin övgüyle bahsettiği dizi, 2021’de 5. dönemi ile final yaparak sona erdi.

Dizinin finalle noktalanması, kimi bölümlerce haklı bulunurken, hayranlar ortasında üzülenler de oldu. Üzülen bireyler ortasında yeni dönemin geleceğine dair hala bir umudu olanlar da eksik olmadı. Tam bu noktada son birkaç gündür bu bireylerin umudunu daha da artıran bir tez ortada dolaşıyor.

Netflix’in beklenmedik bir sürpriz yaparak dizinin 6. dönemini duyuracağı öne sürülüyor. O halde merak ettiğiniz soruya karşılık verelim. La Casa de Papel için ne yazık ki yeni bir dönem gelmeyecek. Toplumsal medyada Netflix ile ilgili birtakım hesaplar tarafından yapılan paylaşımlar da varsayım edebileceğiniz üzere palavra.

Yeni dönem gelmeyecek olsa da yan diziyi izleyebilirsiniz

Eğer La Casa de Papel’in sona ermesinden ötürü üzgünseniz, yakın vakitte seyirciyle buluşacak olan BERLIN dizisini izlemeyi düşünebilirsiniz. LCDP’nin en sevilen karakterlerinden Berlin‘i canlandıran Pedro Alonso’nun merkezinde olacağı bu spin-off dizisi, 29 Aralık‘ta Netflix’te yayında olacak.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/la-casa-de-papel-6-sezon-gelecek-mi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir