Ultimate Spider-Man için yeni bir fragman yayınlandı!

Marvel Comics’in piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni çizgi roman serisi Ultimate Spider-Man için yeni bir fragman yayınlandı!

Ultimate Spider-Man için yeni bir fragman yayınlandı!
  • 0
  • 8
  • 27 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Marvel Comics, ünlü muharrir Jonathan Hickman ve Daredevil çizeri Marco Checchetto’nun yeni serisi “Ultimate Spider-Man” ile Ultimate Evreni’ni Örümcek Adam’a yeni bir bakış açısıyla yine canlandırmaya hazırlanıyor. Seri için tatlı bir fragman yayınlandı.

Ultimate Spider-Man fragmanı

Etkileyici ve bazen farklı öyküleriyle tanınan Ultimate Universe, Brian Michael Bendis’in “Ultimate Spider-Man” serisinin başarısıyla gelişti.

Yeni seri, Peter Parker’ın ikonik karakterine eşsiz bir bakış açısı vaat ediyor. Klasik anlatıdan farklı olarak Peter’ın bu versiyonu, klasik örümcek ısırığı sonucu örümcek güçlerini yeni kazanmış yetişkin bir adam olarak tasvir ediliyor. Bildik lise çabası öykülerinin bilakis, bu Peter Parker bir yandan Mary Jane Watson’la evliliğini dengelerken, bir yandan da şu an için isimlerini bilmediğimiz bir oğul ve kıza babalık yaparak kahramanlığın zorluklarını aşmaya çalışıyor.

Ultimate Spider-Man’in fragmanı izleyicileri değerli değişiklikler geçirmiş bir dünyayla tanıştırıyor. Kimi kıymetli değişimler ortasında May Hala ve Norman Osborn üzere kilit karakterlerin vefatları yer alıyor; sonuncusu Harry Osborn’un ya da onun Ultimate muadilinin Yeşil Cin rolünü üstlenmesinin önünü açıyor. Öykü, birçok kişinin hayatına mal olan daha geniş çaplı bir olaya işaret ediyor ve anlatıya bir gizem ve entrika ögesi katıyor.

Karakter dinamiklerindeki değişikliklere karşın, fragmanda Mary Jane, Kingpin ve J. Jonah Jameson üzere Örümcek Adam evreninden tanıdık yüzler yer alıyor. Fragmandaki görsel ipuçları, Black, 2099 ve Sensational Spider-Man kıyafetleri üzere ikonik kıyafetlerin bakışlarıyla Peter Parker için bir kostüm evrimine işaret ediyor. Bu da okuyucuların serinin birinci kısımlarında karakter için dinamik ve olaylı bir seyahat bekleyebileceğini gösteriyor.

Ultimate Spider-Man, 12 Ocak 2024’te yayınlanacak ve Ultimate Universe’ün mirası üzerine inşa edilerek sevilen karaktere yeni bir bakış açısı getirmeye hazırlanıyor. Hickman’ın kıssa anlatma marifeti ve Checchetto’nun sanatsal yeteneğiyle, hayranlar hudutları zorlayan ve Peter Parker’ın Örümcek Adam olarak hayatının yeni boyutlarını yine hayal edilmiş ve heyecan verici bir kıssada keşfeden bir anlatı bekleyebilirler.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/ultimate-spider-man-yeni-fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir