Ubisoft’un bir türlü çıkmayan oyunu için sonunda tarih verildi!

Ubisoft’un 4-5 yıldır ertelenen korsan temalı aksiyon oyunu Skull & Bones için yeni çıkış tarihi verildi. İşte detaylar…

Ubisoft’un bir türlü çıkmayan oyunu için sonunda tarih verildi!
  • 0
  • 2
  • 30 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Ubisoft’un merakla beklenen korsan macerası Skull & Bones ‘un beş yıldan fazla süren gecikmelerin akabinde yeni çıkış tarihi aşikâr oldu. Geliştirilmesine 2013 yılında başlanan oyun, başlangıçta 2018’de piyasaya sürülmeyi hedeflerken çok sayıda aksaklık yaşadı.

Skull & Bones için belirlenen yeni çıkış tarihi 16 Şubat 2024

Ubisoft sızıntıları için emniyetli bir kaynak olan Insider Gaming’in haberine nazaran, 16 Şubat 2024 olarak hedeflenen yeni çıkış tarihinin önümüzdeki haftalarda, muhtemelen Aralık ayındaki The Game Awards sırasında Ubisoft tarafından resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Ubisoft Store’da 999 TL’den ön siparişe sunulan Skull and Bones’un yanı sıra 1.549 TL karşılığında bir Premium Edition bulunuyor. Bu Premium Edition’ın üç günlük erken erişim içereceği söyleniyor. Uzatılan geliştirme mühleti beklentilerin artmasına neden oldu ve Ubisoft daha fazla bekleyemeyen hayranlar için bu erken erişim seçeneğini sunuyor üzere görünüyor.

Skull & Bones’un yanı sıra, Ubisoft’un 2024’ün birinci çeyreğinde Prince of Persia: The Lost Crown’un yanı sıra Rainbow Six Mobile, The Division Resurgence ve XDefiant üzere fiyatsız oyunların da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bilhassa, Ubisoft’un daha evvel Massive Entertainment’ın Star Wars: Outlaws oyunu olduğu düşünülen gizemli “büyük oyunu” başlangıçta tıpkı periyot için planlanmıştı lakin bir sonraki mali yıla ertelendi.

Oyun topluluğu Skull & Bones’un çıkış tarihinin resmi olarak onaylanmasını sabırsızlıkla beklerken, bildirilen gelişmeler Ubisoft’un önümüzdeki yılın başlarında çeşitli tipleri kapsayan farklı oyunlardan oluşan bir seriyle oyun dünyasında değerli bir sıçrama yapmaya hazırlandığını gösteriyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/ubisoftun-bir-turlu-cikmayan-oyunu-icin-sonunda-cikis-tarihi-verildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir