Her PC’de oynayabileceğiniz düşük sistem isteyen oyunlar!

Bu yazımızda sizlere her bilgisayarda rahatlıkla çalıştırabileceğiniz düşük sistem ihtiyaçlı yeni oyunlardan bahsettik.

Her PC’de oynayabileceğiniz düşük sistem isteyen oyunlar!
  • 0
  • 5
  • 29 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Oyun dünyasında birçok farklı oyun bulunuyor. Kimi oyunlar yüksek sistem ihtiyaçlarına sahipken kimileri ise neredeyse her bilgisayar ile oynanabiliyor. Bu biçim oyunlar ekseriyetle oyuncuları memnun ediyor ve vaktin süratlice geçmesine sebep oluyor. Size bu yazımızda sizlere düşük sistem ihtiyaçlı oyunlardan bahsedeceğiz.

Düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar

Among Us

Among Us birinci olarak 2018 yılında çıktığında çok fazla kişi tarafından oynanmıyordu. Bilhassa pandeminin hayatımızda büyük rol oynamasının akabinde dünya genelinde bir anda tanınan olan oyun bir devir herkesin beğenilen oyunu pozisyonundaydı. Şu anda birçok oyuncusu bulunan oyun oyunculara heyecanlı bir ortam sunuyor.

Among Us’da bir uzay gemisinde bulunuyorsunuz ve oyuncular ortasında makul vazifeleri tamamlarken katili seçmeye çalışıyorsunuz. Sunduğu düşük grafiklerine karşın eğlenceli bir oyun olan Among Us, düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar ortasında önlerde yer alıyor.

2. Minecraft

Minecraft dünyanın en çok sevilen oyunları ortasında bulunuyor. Birinci tanıtıldığı yıldan beri milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun, düşük grafik kalitesine karşın oyunculara hem heyecan hem de huzuru bir ortada sunuyor. Her ne kadar son sürümleri yüksek sistem ihtiyaçlarına sahipse de oyun, eski sürümleri sayesinde düşük sistem ihtiyaçlı bilgisayarlarda oynanabilecek oyunlar ortasına girmeyi başarıyor.

3. League of Legends

League of Legends da düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar listesinde yerini alıyor. Arkadaşlarınızla bir arada yahut tek başına oynayabileceğiniz çevrimiçi savaş arenası oyunu, her ne kadar yüksek grafiklere sahip değilse de birçok oyuncu tarafından çok seviliyor ve uzun saatler boyunca oynanıyor.

Listenin devamını görmek için 2. sayfaya geçiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/pc-oynayabileceginiz-dusuk-sistem-isteyen-oyunlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir