TÜSMOD CPOxL Satınalma ve Tedarik Zinciri Doruğu başlıyor!

BTM İstanbul’da gerçekleştirilecek olan CPOxL Satınalma ve Tedarik Zinciri Doruğu girişimcilik dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor

TÜSMOD CPOxL Satınalma ve Tedarik Zinciri Doruğu başlıyor!
  • 0
  • 0
  • 8 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

TÜSMOD (Türkiye Satınalma ve Tedarik Zinciri İdaresi Derneği), satınalma ve tedarik zinciri idaresinde bir önder olarak, 9 Aralık 2023 tarihinde İstanbul’daki BTM’de (Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi) düzenleyeceği CPOxL Satınalma ve Tedarik Zinciri Tepesi ile girişimcilik dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Bu itibarlı aktiflik, bilhassa satınalma kesiminde dijital teşebbüslerin yetersizliğinden yakınan kesim profesyonellerine, yenilikçi fikirler ve tahliller sunma fırsatı olacak.

CPOxL aktifliği, girişimcilerimize eser ve hizmetlerini alanlarında uzman ve üst seviye satınalma karar vericileri önünde sunma imkanı tanıyacak. Bu sunumlar sayesinde, teşebbüsçüler hem eserlerini tanıtacak hem de kıymetli geri bildirimler alacaklar. Aktiflik, ayrıyeten 2024 yılı için planlanan yatırımların tarafını belirleme konusunda iştirakçilere değerli bilgiler sağlayacak.

Milli girişimcilerin ve üreticilerin küresel tedarik zincirlerinde yer almasını teşvik ediyor

Uluslararası Satınalma ve Tedarik Zinciri Federasyonu (IFPSM) Lideri ve Avrupa Satınalma İdaresi (EIPM) Yöneticisinin de katılacağı bu aktiflik, girişimcilerimize sırf mahallî değil, birebir vakitte memleketler arası alanda da görünürlük kazandıracak. Bu, TÜSMOD’un “Buy from TÜRKİYE” isimli toplumsal sorumluluk projesi kapsamında, ulusal girişimcilerin ve üreticilerin küresel tedarik zincirlerinde yer almasını teşvik eden değerli bir adım olarak görülüyor.

CPOxL Doruğu, iştirakçilerin satın alma karar gücünün toplamda 500 milyar TL’ye ulaşması beklenen bir aktiflik. Bu, ülkemiz iktisadına önemli bir katma bedel sağlayacak ve sektörel gereksinimlere yönelik yeni iş fikirlerinin ortaya çıkmasına imkan tanıyacak. Teşebbüsçüler, bu platformda üst seviye profesyonellerle işbirliği yaparak, geleceğin satınalma trendlerini şekillendirecek projelere imza atma bahtını yakalayacaklar.

TÜSMOD, bu aktiflikle girişimcilere yalnızca bir pazar sunmakla kalmayıp, tıpkı vakitte onların küresel ölçekte rekabet edebilirliğini artırmayı ve Türkiye’nin satınalma ve tedarik zinciri kesimindeki pozisyonunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/tusmod-cpoxl-satinalma-tedarik-zinciri-zirvesi-basliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir