Türk Dedektif Dizisinin Birinci Fragmanı Yayınlandı

Başrollerinde Haluk Bilginer, Yasemin Kay Allen ve Ethan Kai’nin yer aldığı Türk Dedektif dizisinin birinci fragmanı TV+’ta yayınlandı. İstanbul’da geçen polisiye dizi, 15 Aralık’ta başlayacak.

Türk Dedektif Dizisinin Birinci Fragmanı Yayınlandı
  • 0
  • 2
  • 2 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Başrollerinde Haluk Bilginer, Yasemin Kay Allen ve Ethan Kai’nin yer aldığı, Türk Dedektif dizisinin birinci fragmanı yayınlandı. İstanbul’da geçen polisiye dizi, 15 Aralık’ta TV+’ta yayınlanacak.

İçerik platformu TV+; Paramount, MiraMax ve Ay Üretim iştirakindeki Türk Dedektif dizisinin birinci fragmanını paylaştı. Başrollerinde Haluk Bilginer, Yasemin Kay Allen ve Ethan Kai’nin yer aldığı polisiye dizi, 15 Aralık’tan itibaren birinci defa ve yalnızca TV+’ta yayınlanacak. Senaryosu Ben Schiffer tarafından kaleme alınan üretimin direktörlüğünü ise Niels Arden Oplev üstleniyor.

İngiliz muharrir Barbara Nadel’in kitap serisinden uyarlanan ve günümüz İstanbul’unda geçen polisiye drama tipindeki dizi 8 kısımdan oluşuyor. Türk Dedektif’te Haluk Bilginer, Müfettiş Çetin İkmen karakteriyle yer alıyor. Dedektif Mehmet Süleyman’ı Ethan Kai, Dedektif Ayşe Farsakoğlu’nu ise Yasemin Kay Allen canlandırıyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yeni

Haberler.com

https://www.haberler.com/guncel/turk-dedektif-dizisinin-ilk-fragmani-yayinlandi-16584763-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir