The Division’un yeni oyunu çok yakında çıkabilir!

The Division: Heartland için Tayvan’da derecelendirme yapıldı. Hasebiyle oyunun çok yakaında çıkacağı söyleniyor.

The Division’un yeni oyunu çok yakında çıkabilir!
  • 0
  • 5
  • 27 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


The Division: Heartland’in potansiyel çıkışı için heyecan artıyor, zira oyun Tayvan’da bir derecelendirme aldı ve bu da bir çıkış tarihinin ufukta olabileceğini gösteriyor. Oynaması fiyatsız üçüncü şahıs aksiyon nişancı spin-off oyunu, Ubisoft tarafından Mayıs 2021’de resmi olarak duyurulmuş ve başlangıçta 2021-22’de piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Fakat Ubisoft oyunun çıkış tarihi konusunda nispeten ketum davranarak hayranların daha fazla detay beklemelerine neden oldu.

The Division: Heartland, 2024’ün birinci çeyreğinde çıkış yapabilir!

Tayvan’da bu ayın başlarında yayınlanan derecelendirme, The Division: Heartland’in yakında piyasaya sürüleceğine dair söylentileri körükledi. Oyun PC, PS5, PS4, Xbox Series X ve Xbox One dahil olmak üzere çeşitli platformlarda PG-15 derecelendirmesine layık görüldü. Derecelendirme, “şiddet, uygunsuz dil” ve “toplum karşıtı” temalar üzere ögelerden bahsediyor ve beklenen oyun tecrübesine ilgi cazibeli bir katman ekliyor.

Derecelendirmenin zamanlaması, kimilerinin potansiyel bir çıkış tarihi hakkında söylentiler ortaya atmasına neden oldu. Sızıntı yapan Kurakasis, Tayvan’ın ekseriyetle bir oyunu ülkede planlanan çıkıştan yaklaşık iki ila iki buçuk ay önce derecelendirdiğini öne sürüyor. Bu da 2024’ün birinci çeyreğini işaret ediyor.

Bununla birlikte, birebir Tayvanlı derecelendirme kuruluşu tarafından ortaya çıkarılan Silent Hill The Short Message örneği, bu çeşit göstergelerin her vakit somut çıkış detaylarına dönüşmeyebileceğini hatırlattığı için, bu bilgilere dikkatle yaklaşmak çok kıymetli.

The Division: Heartland, serinin daha evvelki kent tabanlı ortamlarından ayrılarak oyuncuları kırsal bir küçük kasaba Amerika ortamına çekiyor. Hayatta kalma, aksiyon, PvEvP ve nişancı oyunu olarak tanımlanan oyun, oyuncuların hem yapay zeka kümeleriyle hem de öbür insan oyuncularla etkileşime girdiği oynanış ögeleri sunuyor. Bir Division casusu olarak oyuncunun gayesi, kasabayı haydut casuslardan ve onu tehdit eden virüsten korumak.

The Division: Heartland’e ek olarak, Ubisoft’un 2024’te yayınlanması planlanan The Division 1 ve 2 ortasındaki anlatı boşluğunu dolduracak fiyatsız bir taşınabilir oyun olan “The Division Resurgence” için de planları var. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/the-division-yeni-oyunu-cok-yakinda-cikabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir