Tepe şaşırttı! En çok indirilen oyunlar muhakkak oldu

Steam hakkında paylaştığı bilgilerle bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini yeniledi. İşte en çok indirilen oyunlar!

Tepe şaşırttı! En çok indirilen oyunlar muhakkak oldu
 • 0
 • 4
 • 7 Aralık 2023
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Oyuncu sayısı, bir oyunun başarılı olup olmadığını gösteren kriterlerden birisi diyebiliriz. Hatta birçok kişi bir oyunu deneyimlemeden evvel topluluğunun genişliğini, yani popülaritesini bir denetim ediyor ve bu doğrultuda bir karara varıyor. Pekala geçtiğimiz ay satın alımlarda TL kullanmayı durduran ve dolar kuruna geçiş yapan Steam‘de en çok indirilen oyunlar hangileri? İşte ayrıntılar!

Steam en çok indirilen oyunlar aşikâr oldu

Steam hakkında paylaştığı datalarla bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini yeniledi. Geçen haftanın en tanınan oyunlarına baktığımızda dorukta bir değişikliğin olmadığını görebiliyoruz. Çünkü burada karşımıza Valve’ın el konsolu Steam Deck çıkıyor. Firmanın konsolunun oyunlarla birlikte sıralamaya sokulma nedeniyle ilgili rastgele bir bilgi kelam konusu değil.

Listenin ikincisi Lethal Company olurken, üçüncüsü Counter-Strike 2 oluyor. Bunun yanı sıra dördüncü sırada PUBG yer alırken, Call of Duty beşinci sıradan kendine yer buluyor.

Steam geçtiğimiz haftanın en çok indirilen (28 Kasım – 5 Aralık) ortasındaki satışları ele alıyor) oyunlar listesi:

 1. Steam Deck
 2. Lethal Company
 3. Counter-Strike 2
 4. PUBG
 5. Call of Duty
 6. Baldur’s Gate 3
 7. Destiny 2
 8. EA SPORTS FC 24
 9. Apex Legends
 10. Dead by Daylight

Peki sizler bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Listede görmeyi beklediğiniz bir oyun var mıydı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/zirve-sasirtti-en-cok-indirilen-oyunlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir