Tanınan Twitch yayıncısı, devasa bir satın alım yaparak Bill Gates’e meydan okudu!

Yakın vakitte Twitch’ten Kick’e geçen tanınan +18 yayıncı Amouranth, devasa bir arazi satın alarak Bill Gates’e meydan okudu.

Tanınan Twitch yayıncısı, devasa bir satın alım yaparak Bill Gates’e meydan okudu!
  • 0
  • 0
  • 30 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Genellikle Twitch’in kraliçesi olarak kabul edilen Amouranth, alışılmadık ve yararlı iş atakları yapmasıyla tanınıyor. Portföyünde halihazırda bir akaryakıt istasyonu, bir şişme havuz şirketi ve jakuzisinden su ve vajinal bakterileriyle yapılan bira satmak üzere teşebbüsler var. Artık bu teşebbüslere bir yenisini daha ekledi.

Amouranth, 17 milyon dolara 2.213 dönümlük bir meyve bahçesi satın aldı

Ünlü canlı yayıncı Kaitlyn “Amouranth” Siragusa, Florida ve etrafında 17 milyon dolara mal olan 2.213 dönümlük bir meyve bahçesi olan son abartılı satın alımıyla manşetlere çıkmaya devam ediyor.

Amouranth 28 Kasım’da attığı bir tweet ile Sunshine Eyaleti içinde ve etrafında dört meyve bahçesi satın aldığını ve 7.2 milyon dolar karşılığında 928 dönümlük bir araziyi daha yakında satın alacağını duyurdu.

Bu geniş meyve bahçesinin ana eseri, tatlılıkları ve portakal suyu üretiminde yaygın kullanımlarıyla bilinen Valencia Portakalları. Amouranth bu değerli yatırımın ardındaki nedenleri; istikrar, mülk kıymetinde beklenen istikrarlı artış ve 2022 yılında uygulamaya konulan ve çiftlik sahiplerinin uzun vadeli vergi avantajları için amortismana tabi varlıkların maliyetini dikkate alarak kısa vadeli vergilendirilebilir geliri azaltmalarına imkan tanıyan bir siyaset olan Program F Bonus Amortismanından yararlanmak olarak özetledi.

Bununla birlikte, Amouranth’ın planının argümanlı bir istikameti, arazi sahipliği açısından Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates’i geçme amacı. Ocak 2023 tarihli Business Insider raporuna nazaran Gates, 18 eyalete yayılmış 275.000 dönümlük etkileyici bir tarım yerine sahip.

Amouranth’ın arazi varlığının tam boyutu belirsizliğini korurken, 1,5 dönümlük bir otomobil yıkama yeri ve bir çizburger çiftliği için 10.000 dönümlük satın alma söylentisi de dahil olmak üzere son satın almaları, kestirimi toplamını 12.214,5 dönüm olarak belirledi. Ortadaki büyük farka karşın Amouranth topraklarını genişletmeye devam etmeye kararlı görünüyor.

Yayın platformu Kick’e 7 milyon dolar kıymetinde olduğu bildirilen münhasır olmayan bir mutabakatla geçiş yapan Amouranth, en çok izlenen bayan yayıncılardan biri olma statüsünü koruyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen untumayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/amouranth-bill-gates-meydan-okudu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir