Steam’in altını üstüne getirmişti! Fiyatsız oyun sonunda çıktı

Oynaması fiyatsız aksiyon-savaş oyunu The Finals PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için yayınlandı. İşte ayrıntılar.

Steam’in altını üstüne getirmişti! Fiyatsız oyun sonunda çıktı
  • 0
  • 1
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Ekim’den bu yana oyun dünyasında büyük ses getiren The Finals, nihayet tam çıkışını gerçekleştirdi. İnteraktif bir savaş tecrübesi vadeden oyun, yıkılabilir binalara ve büsbütün patlatılabilir objelere yer vermesiyle merak uyandırıyor.

The Finals nasıl oynanır?

Embark ve Nexon, oynaması fiyatsız The Finals’ı PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarında resmen tanıttı. Oyun bir müddettir kapalı ve açık beta testleri yürütüyordu. Bu süreçte 7,5 milyondan fazla oyuncu beta sunucularına katıldı ve Steam‘de listeleri sallamayı başardı.

The Finals, bir cümbüş oyun gösterisinin yarışmacısı olarak en son savaşa katılmanızı sağlıyor. Siz ve ekibiniz, şöhret, zenginlik ve cömert mevsimsel sponsorların dayanağı için savaşacaksınız. Bu oyun, hiper gerçekçi arenaları dünyanın en ikonik yerlerine yerleştiriyor.

Embark, lansman öncesi performans testleri gerçekleştirmek için beta sürecinin kademeli olarak sonlanacağını söyledi. Ayrıyeten oyuncuların tamamı arenaya girene kadar maç başlatılmayacak. Bu durum tüm oyuncuların birebir anda

Ayrıca, oyunun süratli tempolu bir oyun modu bulunuyor. Üç kişilik ekipler, nakit kutuları bulup yatırmak için yarışıyorlar. Kadronuzu kurun, arenaya girin, nakit kutularını toplayın ve ödeme istasyonlarına götürün. Elde ettiğiniz parayı koruyarak ve taarruzlara karşı savunma yaparak galip gelmeye çalışın.

Oynaması fiyatsız olan The Finals, açık beta sürecinde Steam‘de en çok oynanan oyunlar listesinde birinci 10’a girmeyi başardı. Oyun, Kasım bilgilerine nazaran 249 bin 651 kişi tarafından tıpkı anda oynandı. Buna nazaran Kasım’ın en çok oynanan beş imalinden biri oldu.

The Finals şu anda Steam’de fiyatsız alınabiliyor. Ayrıyeten PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’te de olduğunu hatırlatalım.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/the-finals-yayinlandi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir