Söylentiler yanlış çıktı! POCO X6 Pro 5G özellikleri nasıl olacak?

Yaklaşan POCO X6 Pro 5G, 2311DRK48G model numarasıyla NBTC data tabanında ortaya çıktı. Pekala akıllı telefon neler sunacak?

Söylentiler yanlış çıktı! POCO X6 Pro 5G özellikleri nasıl olacak?
  • 0
  • 2
  • 30 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Uygun fiyatlı ve rekabetçi akıllı telefonlarıyla ön plana çıkan POCO’da çok yakında tanıtılması beklenen X6 serisi için geri sayım başladı. 2024’ün birinci çeyreğinde piyasaya sürülecek serinin Pro modeli kısa bir mühlet evvel değerli bir eşiği aştı. Bu gelişmeyle birlikte daha evvel ortaya atılan sızıntıların bir kısmı geçerliliğini yitirdi.

POCO X6 Pro 5G NBTC bilgi tabanında

Yaklaşan POCO X6 Pro 5G, 2311DRK48G model numarasıyla NBTC bilgi tabanında ortaya çıktı. Liste, akıllı telefonun rastgele bir teknik özelliğini ortaya çıkarmazken, lansmanın çok yakında olduğuna işaret ediyor.

Bilindiği üzere Çinli firmalar ortasında yine markalanma olayı bir epey yaygın. Bu noktada POCO X6 Pro modelinin bugün Çin’de piyasaya sürülecek olan Dimensity 8300-Ultra dayanaklı Redmi K70e‘nin yine markalanmış bir sürümü olacağı söyleniyor. Yani akıllı telefonların isimleri ve dizaynları farklı olsa da temelde tıpkı teknik özelliklere sahip olacaklar. Geçmiş raporlar POCO F6‘nın Redmi K70e‘nin yenilenmiş bir sürümü olacağını tez ediyordu, lakin son gelişmeyle birlikte bu söylentiler geçerliliğini yitirdi.

Redmi K70e’nin teknik özelliklerine bakacak olursak; 6.67 inç 1.5K çözünürlük ve 120 Hz yenileme suratı sunan 12 bit OLED bir panel karşımıza çıkacak. Dahası, güvenlik prosedürü olarak belirlenen parmak izi okuyucu ekranın altına konumlandırılacak. Öte yandan aygıtın 8.05 mm kalınlığında ve 198 gram yükünde olacağı tabir ediliyor.

Önde 16 Megapiksellik selfie kamerası, geride ise OIS takviyeli 64 Megapiksel ana, 8 Megapiksel ultra geniş ve 2 Megapiksel yardımcı sensörden oluşan üçlü kamera heyetimi bulunacak. Son olarak 90W suratlarında şarj olabilen 5500 mAh’lik bir bataryadan besleneceğini belirtelim.

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı telefondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/poco-x6-pro-5g-nbtc-veri-tabaninda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir