Sevilen dehşet oyunu, 2024’ün başında PlayStation 5’e geliyor!

Serinin son oyunu Outlast Trials, PC’de çıkışını gerçekleştirmişti fakat PlayStation 5 ’e çıkmamıştı. 2024’ün başlarında geliyor!

Sevilen dehşet oyunu, 2024’ün başında PlayStation 5’e geliyor!
  • 0
  • 2
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Outlast serisinin geliştiricisi Red Barrels, çok oyunculu kaygı oyunu The Outlast Trials’ın 2024’ün başlarında PS5’te yayınlanacağını duyururken tüyler ürpertici bir tecrübeye hazır olun. PC Erken Erişim’deki birinci çıkışının akabinde oyun, erişimini evvelki ve mevcut jenerasyon konsollara genişletmeye hazırlanıyor.

Outlast Trials, 5 Mart 2024’te PlayStation 5’e geliyor

Çıkış tarihi 5 Mart 2024 olarak planlanan The Outlast Trials, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S’te satışa sunulacak ve daha geniş bir kitleye Red Barrels tarafından yaratılan müthiş dünyayı keşfetme fırsatı sunacak. Oyunu hem en yeni hem de evvelki konsol kuşaklarına getirme kararı, geniş bir oyuncu yelpazesinin bu müthiş tecrübeye katılabilmesini sağlıyor.

The Outlast Trials, öncüllerinden farklı olarak dehşet serisine çok oyunculu bir özellik getiriyor. Oyuncular Murkoff Corporation tarafından tasarlanan ürkütücü denemelerde ilerlerken akıllara sakinlik veren dehşetle tek başlarına ya da arkadaşlarıyla kadro kurarak yüzleşebilirler. Terapinin tamamlanmasıyla birlikte hayatta kalma kelamı veriliyor, lakin geriye kalan soru şu: Oyuncular bu üzücü tecrübeden yara almadan mı yoksa sonsuza dek değişmiş olarak mı çıkacaklar?

Oyun, Soğuk Savaş periyodunun art planında geçiyor ve kaygı anlatısına tarihi bir katman ekliyor. Oyuncular kendilerini Murkoff Corporation tarafından gelişmiş beyin yıkama ve zihin denetim sistemlerini test etmek üzere kobay olarak işe alınmış isteksiz iştirakçiler olarak bulurlar. Güvensizlik, dehşet ve şiddetin hakim olduğu bir dünyada oyuncular ahlaki ikilemlerle yüzleşecek, dayanıklılıklarını test edecek ve akıl sıhhatlerini tehdit eden zorluklarla karşılaşacaklar. Kapsayıcı tema ilerleme, bilim ve kâr etrafında dönüyor ve ilerleme ismine yapılan karanlık ve etik açıdan sorgulanabilir deneyleri vurguluyor.

Outlast Trials, oyuncuları hayatta kalmanın yalnızca canavarlardan kaçmakla değil, birebir vakitte insan psikolojisinin karmaşık ağında ve bilimsel ilerlemenin ahlaki sonuçlarında gezinmekle ilgili olduğu bir dünyaya adım atmaya davet ediyor. Oyun konsollarda da satışa sunulurken, dehşet meraklıları 2024’ün başlarında kendilerini bekleyen sürükleyici ve işbirliğine dayalı bir kâbusa hazırlıklı olabilirler.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/outlast-trials-playstation-5-geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir