Saadet Partisi Milletvekili Hasan Bitmez’in sıhhat durumu ciddiyetini koruyor

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, TBMM Genel Konseyi’nde kötüleşen ve hastanede tedavi altına alınan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’in sıhhat durumunun ciddiyetini koruduğunu açıkladı.

Saadet Partisi Milletvekili Hasan Bitmez’in sıhhat durumu ciddiyetini koruyor
  • 0
  • 1
  • 14 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Bakan Koca: Milletvekili Bitmez’in durumu düne nazaran daha ciddi

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’i ziyaret etti. Bakan Koca, “Genel durumu düne nazaran daha ciddi” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM Genel Şurası’nda, kürsüde konuştuğu sırada rahatsızlanarak Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne kaldırılan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’i ziyaret etti. Ziyaretin ardından açıklama yapan Bakan Koca, Bitmez’in durumunun düne nazaran daha önemli olduğunu belirterek, “Sizin de bildiğiniz üzere TBMM’de rahatsızlanarak Bilkent Şehir Hastanesine getirdiğimiz milletvekilimiz Hasan Bitmez’i yakından takip ediyoruz. Teneffüs ve kalp akciğer pompası ile hayati işlevleri sağlanıyor. Genel durumunun düne nazaran daha önemli olduğunu söyleyebiliriz” dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Siyaset

Haberler.com

Kaynak : https://www.haberler.com/politika/saadet-partisi-milletvekili-hasan-bitmez-in-saglik-durumu-ciddiyetini-koruyor-16624566-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir