Realme, global çapta ne kadar akıllı telefon sattığını açıkladı!

Oppo’nun evvelden alt markası olan Realme, global çapta yaptığı akıllı telefon satış ölçüsünü açıkladı. Gelin ayrıntılara birlikte göz atalım.

Realme, global çapta ne kadar akıllı telefon sattığını açıkladı!
  • 0
  • 9
  • 27 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Mayıs 2018’de Oppo çatısı altında ortaya çıkan akıllı telefon markası Realme, kaç milyon akıllı telefon sevkiyatı yaptığını açıkladı ve değerli bir kilometre taşına ulaştı. Realme’nin kurucusu Sky Li tarafından yapılan duyuru, Realme 1 akıllı telefonun piyasaya sürülmesiyle başlayan kayda bedel bir seyahati anlatıyor. Beş yıldan biraz daha uzun bir müddet boyunca Realme, rekabetçi akıllı telefon pazarındaki büyümesini ve tesirini kanıtladı.

Realme, dünya genelinde 200 milyon akıllı telefon satışı yaptı

Rakamların süratli bir tahlili, satışların nispeten yavaş olduğu birinci yıl göz önüne alındığında, yılda 40 milyonun üzerinde etkileyici bir sevkiyat ortalamasını ortaya koyuyor. Bu kilometre taşı, Realme’nin tüketiciler ortasında yankı uyandırma ve nispeten kısa bir müddet içinde akıllı telefon bölümünde güçlü bir varlık oluşturma yeteneğinin altını çiziyor.

Realme, ekseriyetle daha yüksek fiyatlı segmentlerde bulunan özellikleri sunan uygun fiyatlı aygıtlar sunma konusundaki kararlılığıyla kullanıcılar ortasında popülerlik kazandı. Marka, sadık bir hayran kitlesinin ilgisini çekerek paranın karşılığını vermekle eşanlamlı hale geldi.

Realme’nin başarısına katkıda bulunan göze çarpan aygıtlardan biri de Realme 11 Pro. 15.000 TL bandındaki fiyatıyla eşsiz tasarımı, etkileyici ekranı ve inanılmaz süratli şarj özellikleriyle övgü toplayan aygıt, şirketin orta sınıf akıllı telefon pazarındaki prestijini daha da sağlamlaştırıyor.

Realme 11 Pro, tanınan numara serisinin en son üyesini temsil eden daha geniş 11 Pro serisinin bir modülüdür. Şirket, eser yelpazesindeki Pro tahlillerine yönelen tüketicilerin daima olarak beğenisini kazandı. Uygun fiyatlı seçeneklere odaklanmasına karşın şirket, ufukta merakla beklenen GT5 Pro ile amiral gemisi segmentine de giriyor.

Yaklaşan GT5 Pro, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti üzere son teknoloji özellikler vaat ederek hayranlar ortasında heyecan yaratıyor. Bilhassa aygıt, periskop telefoto lensin ardına yerleştirilmiş 50 MP Sony IMX890 sensör aracılığıyla düşük ışıkta telefoto imgeleri yine tanımlamayı hedefliyor.

Realme’nin inovasyona olan bağlılığı ve gelişmiş teknolojileri bir ortaya getirmesi, markanın sadece tüketici beklentilerini karşılamakla kalmayıp birebir vakitte akıllı telefon yeteneklerinin sonlarını zorlamaya çalıştığını gösteriyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/realme-ne-kadar-akilli-telefon-satti-acikladi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir